Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Než naskočíš do dospělosti, užij si svoji Young Era

Doraz 29. června na free akci od T-Mobile Electronic Beat Summer Party na Letné a ukaž, jak se umíš bavit. Nepromeškej ani šanci vyhrát lístky na fesťák Colours of Ostrava.

T-Mobile pro tebe na čtvrtek 29. června přichystal event na Letné, kde si můžeš užít nejen skvělou hudbu, ale i spoustu dobrého jídla a pití.

You can never grow up if you've never been young

Znáš ten pocit, když se celý týden těšíš, až přijde víkend a konečně se potkáš s přáteli a zajdeš na velkou night out? T-Mobile teď přichází s message „nemůžeš naskočit do dospělosti, aniž by sis pořádně užil mladí!“, která je přesně o tom. Tak na sebe nahoď oblíbený outfit a protanči celou noc. 

Akce Electronic Beats, která tě čeká i v Praze, se koná po celé Evropě na osmi unikátních místech po celé léto. Protanči celou noc se svými friends třeba v Záhřebu, Ohrib a spoustě dalších místech.

Summer party, o kterou nechceš přijít

Tohle léto si prostě musíš vychutnat se vším všudy, než přijdou povinnosti dospělého života. V jeden večer zapomeň na všechny starosti a užij si své mládí na plno. Užij si svou #YoungEra na Letné, kde se místo Metronom promění na ultimátní #JoyYouthFreedom summer party. Čeká tě nadupaný line-up, zcela zdarma si můžeš od 16h do 22h poslechnout Yoga Kolektiv, New Magic Media, SJ Yellow a TSHA.

Program a soutěž snů

Ke skvělé hudbě tě čekají i bary, výborné drinky, foodtrucks, fun party, ale i chill. A hlavně možnost vyhrát lístky na Colours of Ostrava festival.

Stačí, když se na akci vyfotíš nebo natočíš, jak vibuješ a označíš @tmobile_cze. Čas máš do 2. 7., ve hře jsou pětkrát dvě vstupenky na Colours of Ostrava.

A co takhle zdarma na festival v Evropě?

Pokud by sis přál/a se podívat na světově známé festivaly po celé Evropě a je ti 18+, můžeš se zapojit do soutěže, kde se stačí zaregistrovat a čekat, jestli tě nepotká štěstí!

Můžeš získat vstupenky na fesťáky, jako je Lollapalooza, Lovestream, INOTA a další.

Tak s kým se uvidíme ve čtvrtek 29.6. na Letné? Těšíme se na tebe!