Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nebuď Grinch a dojdi si pro nové tenisky od Footshopu

Footshop má pro všechny Grinche připravenou novou kolekci tenisek, která přináší toho pravého ducha Vánoc.

Jedna z nejikoničtějších vánočních postav, legendární Grinch, ti letos nesebere dárky, ale naopak, skoro až pod stromeček ti společně s Footshopem přinese novou limitovanou nadílku.

Zdroj: Pinterest

Grinch má snad u každého z nás malé místo v srdíčku i na vánočním programu, a to, že se dostal hluboko do moderní pop kultury, dokazuje i fakt, že součástí soundtracku k novému animovanému filmu je i Tyler, The Cretator.

Zdroj: Pinterest

Prvně se objevil v dětské knížce a pak na televizních obrazovkách a filmových plátnech. Mnoho lidí ho má rádo pro jeho charakter, navíc ne každý má Vánoce v lásce. Grinch je specifický svou nenávistí k Vánocům, nebo spíše k lidem, která se ale změní, když přijde na to, o čem Vánoce opravdu jsou – o rodině, lidech, které máme rádi, a o komunitě.

Právě proto Footshop přichází s kolekcí inspirovanou Grinchem a barvou, která je pro něj ikonická, a to je výrazná zelená. Kolekce ukazuje, o čem by Vánoce měly být. Vezmi tak svého milovaného Grinche a přes všechny vánoční trhy si dojděte pro tuhle limitovanou edici, která nesmí chybět ve vašich botnících.