Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Názory a konspirace o párech z Love Island 2

Druhá řada Love Island Česko & Slovensko je tady. Na internetu se už nyní rojí názory na to, kdo je v reality show kvůli lásce a kdo se šel pouze zviditelnit. Jak to vidí diváci? 

Kryštof a Denisa

The couple of PDA. Kryštof a Denisa si už stihli na své cestě za láskou projít několika zádrheli. Ovšem všechny je ustáli a potvrdili tak, že se jedná o jeden z párů, který to nejspíš myslí vážně. Co si budeme povídat, pár je asi nejzajímavější ke sledování, nejen díky dramatu, ale i jejich rozhovorům a náklonnosti, kterou opravdu nejde přehlédnout. Ale o tom show je! Denisa a Kryštof se k sobě hodí nejen vzhledově, ale i typově, a tak tento pár považuje většina diváků za perfect match.

David a Natálie

Na tento pár si internet vytvořil dva úplně odlišné názory: Buď to jsou upřímné city, které mohou vést k opravdovému vztahu, nebo se jedná o pouhou přetvářku. Natálie se na začátku zdála o dost vyspělejší než David a bylo hodně zajímavé vidět právě tyhle dva budovat nějaký emoční vztah. David se ale v posledních dílech ukázal jako empatický kluk, kterému asi dělá problém se otevřít. Někteří diváci jsou každopádně v šoku a netuší, co na něm Natálie vidí, a nerozumí také tomu, jak se kolem něj v poslední době chová.

Spousta diváků měla za to, že Natálka bude ta, co bude vztah vést a krotit tohle mladé střevo. Nyní se ale zdá, že propadla jeho občas dost nevyspělému chování a ráda se k němu v přihlouplých vtipech přidá, stejně jako se od něj nechá trapně ponižovat. Well, to each their own. David má ale i chvilky, kdy působí jako typický toxic guy, který do holky jen rýpá, extrémně žárlí, nedůvěřuje a uráží ji. Jak jejich vztah asi dopadne?

Hana a Jakub

No, v tomto případě se celý internet shodl. Zdá se, že každý už trošku tuší, kdo je ten neupřímný člověk v tomto vztahu. Hana se totiž v posledních dílech ukázala jako největší stratég z vily. Je to jenom tlakem ze hry, nebo je za tím něco víc? Není tajemství, že spoustě lidem se po reality show otevřou dveře do showbyznysu a přibyde jim velké množství sledujících. A holka jako Hana si toho určitě může být vědoma. Největším stvrzením bylo ovšem to, když o neupřímnosti ze strany Hany začali mluvit i účastníci soutěže. Několik z nich proneslo, že je Hana nejvíce falešná ze všech“ a začalo se šuškat, že se „nějaký pár domluvil, že spolu zůstane co nejdéle, aby byl ve finále“. I takový Zdeněk na jistou „faleš“ ve vile neustále naráží. Jedná se právě o tento pár?

Zbyněk a Sabina

Zbyněk se ze začátku hry zdál jako vcelku vychillovaný kluk, který stále hledal svou spřízněnou duši. Jakmile ji ale našel, objevil se úplně jiný Zbyněk. Rozhodně se s názory nedrží zpět a upřímnost mu nedělá problém. Faktem je i to, že některé z jeho názorů holt odpovídají jeho věku. Sabina se zdá jako milá holka, zatím trochu nemastná neslaná, žádné extra drama. Rozhodně je jednou z těch normálnějších, co nehrají žádnou hru. Zbyněk a Sabina jsou ale pěkný pár a nikdo jim nemůže upřít fakt, že se k sobě fakt hodí.

Jacob a Tina

Trošičku nudnější pár, který se našel už na začátku show, takže good for them, but boring for us. Pár si jede na té stejné vlně, což můžeme všichni vnímat, nemají žádné problémy ani žádné extra posuny ve svém vztahu. Kamery to už taky pochopily, a tak se na ně moc nezaměřují. Bohužel z toho, co vidíme, se zdá, že pár řeší pouze ostatní couples ve vile a zapomíná na to, že by se mohl více zaměřit na sebe a prohlubovat vlastní vztah. Nějaké ty superdrbny jsou ale v reality show vždy potřeba.

Martin a Lucia

Aneb jak nová bombshell zamotala Martinovi hlavu. Martin randil s jednou ze sester (Sabi a Sára). Kromě toho, že už jednou si obě sestry stihly prohodit své chlapce, teď došlo k dalšímu zvratu. Martin zlomil Sabi srdce a dal se dohromady s novou bombshell Luciou. Jediný big up pro něj je, že dokázal říct napřímo, jak to cítí. Na tenhle nový pár si bohužel ještě nemůžeme udělat obrázek, ale jsme upřímně zvědaví, zda Martin udělal dobrou volbu.

DISCLAIMER (light spoiler): O tomto páru se po posledním díle asi už moc nedozvíme.

Jaký názor máš na páry ve vile ty? Dej nám vědět své oblíbence i ty nejméně oblíbené do diskuze!

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.