Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Na které tituly se těší knihomolové právě teď?

Očekávané knihy roku brzy vychází a je načase se rozhodnout, kterému příběhu dáme přednost.

Námi to začíná – Colleen Hoover

Hlavní novinka, na kterou si čtenáři brousí zuby, je právě pokračování bestselleru Námi to končí od oblíbené Colleen Hoover.

Lily je po rozvodu a snaží se vyjít vstříc s výchovou dcery Emerson svému bývalému manželovi. Tomu, který ji několikrát zlomil srdce a důvěru. Epilog skončil, když Lily dostala druhou šanci začít žít svůj život s láskou jejího života, Atlasem. Dovolí to její žárlivý exmanžel, nebo bude bránit Lily v tom, aby byla konečně šťastná?

Databáze knih

Co už nikdy nepřebolí – Lucy Score

Aktuální romcom senzace je skoro 500 stránkový román, který v říjnu můžeme čekat i u nás. Jedná se o příběh o sestrách, ke kterým se hodí přirovnání oheň a voda. Naomi, která prchá před svatbou do městečka, kde žije její dvojče Tina, zažije dramatický obrat v životě, když ji Tina odcizí auto a peníze. Něco jí ale přeci jen nechá, a to neteř, o které doteď neměla ani tušení. Jak si Naomi poradí s jedenáctiletou puberťačkou?

Databáze knih

Jméno Ďábla – Andrew Mayne

Andrew je jeden z top autorů záhadných případů. Do své série Jessica Blackwood přidává knihu Jméno Ďábla. Při zmizení církevního sboru nezbývá FBI nic jiného, než vytáhnout eso z rukávu, a to právě Jessicu. Bývalá kouzelnice z dynastie iluzionistů je připravená vrhnout se na případ po hlavě. Pátrání ji přivede až do samotného Vatikánu, kde se snaží doběhnout chladnokrevného vraha.

ČBDB.cz

Pomocnice – Frieda McFadden

Očekávaný psychothriller se k nám dostaví již na konci srpna. Pomocnice v domě Winchesterových se stará, aby bylo vše připravené, uklizené a uvařené. Sama pozoruje, jak se věci v domě pomalu mění. Všímá si Niny, která ji často pozoruje, pomlouvá svou dceru, a jak se Niny manžel mění ve ztrápeného muže. Nicméně ani Winchesterovi neví, koho si doopravdy najali.

Databáze knih

Všechny cesty vedou do Santiaga – Ladislav Zibura

Zibura potěší svou knihou všechny cestovatele a dobrodruhy. Nyní se vydáváme společně na cestu do Santiaga, jednoho z nejnavštěvovanějších míst, které ročně absolvuje několik tisíc turistů. Kniha plná zážitků, příběhů a tipů nás rozveselí, dojme a možná i přesvědčí, že vydat se na svatojakubskou pouť může být našim dalším milníkem. 

Albatros media