Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Na jaké české interprety se můžeš těšit na SodaPopu?

Festival SodaPop, do jehož příprav se sám můžeš zapojit a ovlivnit jeho finální podobu, se uskuteční 12.–13. srpna. Na jaké české interprety se můžeš těšit?

Ben Cristovao

Ben Cristovao je český zpěvák, který svou kariéru začal v pěvecké soutěži Česko Slovenská SuperStar v roce 2009, kde skončil na 7. místě. Ben má na kontě několik hitů, které vedly v rádiových hitparádách a jejichž texty zná téměř každý.

V roce 2020 byl s písní Kemama nominován do soutěže Eurovision Song Contest jako reprezentant Česka. Tento ročník byl však kvůli covidu zrušen, ale Ben o svou možnost ukázat se světu nepřišel. V roce 2021 na Eurovizi soutěžil s písní Omaga.

Ben ale exceluje také ve sportu. V roce 2006 vyhrál český pohár ve snowboardingu.

Calin

Calin je brněnský zpěvák a rapper, který se k hudbě dostal už okolo 13 let. Jeho velkým idolem prý býval Ed Sheeran. Spousta lidí o něm začala slýchat po vydání singlu Play time. Poté ho songy jako Silent Hill, na kterém měl feat Pil C, a Olivia doslova vystřelily do výšin a otevřely mu dveře do nového světa.

V květnu 2018 vydal song Perfect Week a chvíli poté spolupracoval s Nik Tendem na singlu Hvězdy, k němuž vyšel na kanále Milion+ klip.

Calin se po pauze od veřejnosti po divočejším období začal více věnovat sportu, a dokonce se zúčastnil MMA zápasu, který vyhrál. Letos vydal album POPSTAR*, které se mu více než povedlo. Určitě písničky z nového alba nezapomeň naposlouchat před SodaPopem!

KOJO

Kojo je zpěvák a rapper z Brna, který vydal v roce 2021 svou debutovou desku Wiley. Je členem labelu Rychlí kluci společně s Calinem, Steinem27 nebo Indigem.

Mezi jeho nejznámější songy patří mimo jiné například Lízátko, které má dnes přes 3 miliony přehrání na YouTube nebo House Get Low s 2 miliony přehrání na Spotify.

Stein27

Stein27 je brněnský zpěvák a rapper, který byl slyšet například v písních Růže nebo Planeta Země. V roce 2021 vydal EP Návrat na planetu Zemi, na kterém se objevila i velká jména jako Nik Tendo.

Viktor Sheen

Viktor Sheen je český rapper, který byl na počátku své kariéry členem labelu Blakkwood. V roce 2019 vydal desku Černobílej svět, na které spolupracovala další velká jména z československé rappové scény jako například Yzomandias, Calin, Nik Tendo nebo Hasan. Album sklidilo obrovský úspěch a zejména se proslavil singl Až na měsíc, který má dnes na YouTube přes 31 milionů zhlédnutí. Album se dokonce stalo nejprodávanějším českým albem roku 2019.

V roce 2020 vydal desku Barvy, na které se opět objevovala známá jména jako Yzomandias. Na scéně měla velmi úspěšný začátek, jelikož za necelých 24 hodin překonala milion přehrání.

V roce 2021 vydal album Příběhy a sny, kde můžeš slyšet Robina Zoota nebo Calina. Nejúspěšnějším singlem z této desky je singl Stíny, který byl dokonce celých deset týdnů na prvním místě digitálního žebříčku. Podle Spotify byl Viktor nejposlouchanějším českým interpretem za rok 2021.

Paulie Garand

Paulie Garand je český producent a rapper upsaný labelu Ty Nikdy. Mezi jedny z jeho nejúspěšnějších desek patří Harant nebo Boomerang z roku 2015.

Spolu s rapperem Lipem vytvořili projekt Básníci před mikrofonem, pod kterým vydali dvě desky.

Sofian Medjmedj

Sofian je český zpěvák, který se svou kariérou začal v Londýně, kde natočil singl TV Shows s Benem Cristovaem. V roce 2018 vydal svůj debutový singl Čekám na zázrak.

Ca$hanova Bulhar

Ca$hanova Bulhar je český rapper pod labelem Dvojlitrboyzz. Jeho známým albem je například THUG LOVE SOFIA z roku 2020 nebo nejnovější deska ROMEO z roku 2021.

V roce 2016 vydal svůj debutový singl Hood Celebrity, ale do většího povědomí veřejnosti se dostal až v roce 2018. To totiž vydal song Swag Martin Fenin, který má dnes téměř milion zhlédnutí na YouTube. V roce 2019 také začal spolupracovat s rapperem Labellem, se kterým mimo jiné začali dělat podcast o fotbale.

Dorian

Dorian je český rapper, který mezi lety 2019 a 2020 působil pod labelem Blakkwood Records. Vydal doposud dvě studiová alba, tři EP a mezi jeho nejznámější počiny patří song Sladká, který má přes 9 milionů zhlédnutí.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.