Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Na internet unikly první záběry z nově připravované hry ze světa Harryho Pottera

Neuběhly ani čtyři měsíce od vydání hry Hogwarts Legacy, a už byl oznámen další projekt ze světa čar a kouzel. Právě hra Harry Potter: Quidditch Champions má hráčům nabídnout to, co jim v Hogwarts Legacy nejvíce chybělo. Famfrpál! Záběry ze hry ještě neměly spatřit světlo světa, ovšem streamer novemberkilogaming porušil embargo a nahrávky gameplaye umístil na internet. Co zajímavého hra nabídne?

Tísícům hráčů chyběl v jinak dokonalém titulu Hogwarts Legacy právě Famfrpál. Tento problém se rozhodl vyřešit tým vývojářů z Unbroken Studios, kteří již několik let pracují na rychlé a kompetitivní hře s názvem Harry Potter: Quidditch Champions . Dosud nám developeři představili pouze sedmnáct vteřin dlouhý teaser. Streamer novemberkilogaming však během víkendu porušil embargo a všem ukázal, jak se hraje nový famrfpál. Na záběrech jsme mohli vidět výběr postavy, úpravu koštěte a přizpůsobení všemožných efektů.

Harry Potter: Quidditch Champions | Ⓒ Unbroken Studios & Warner Bros. Games

Z uniklých záběrů se zdá, že Harry Potter: Quidditch Champions bude obsahovat prvky, po kterých fanoušci toužili, má to však háček!

Uzavřené herní testování je ze své podstaty drženo pod pokličkou, jelikož je prováděno s rannou fází hry obsahující chyby, nebo naopak funkce a prvky, které nebudou k dispozici ve finální verzi. Sdílení jakýchkoliv záběrů a informací během uzavřených herních testů porušuje dohodu o mlčenlivosti, se kterou hráči souhlasí, aby získali do testování přístup. Streamer novemberkilogaming však dohodu porušil a sdílel vše, co je momentálně ve hře dostupné.

Harry Potter: Quidditch Champions | Ⓒ Unbroken Studios & Warner Bros. Games

Veškeré záběry jsou z internetu nyní smazané, proto je nebudeme šířit ani zde, abychom se vyhnuli problémům (v případě, že jsi hodně zvědavý/á, tak je určitě zvládneš najít na Redditu😉).

Spoiler Alert: Pokud tě zajímá, co leaky odhalily, pokračuj ve čtení. Měj však na paměti, že nemusí být reprezentativní pro finální vydání hry.

Harry Potter: Quidditch Champions | Ⓒ Unbroken Studios & Warner Bros. Games

Hrát budeme na čtyřech různých pozicích. Na začátku utkání si každý hráč vybere svou roli: útočník, chytač, odrážeč a brankář. Zatím není jisté, jaké funkce bude mít která pozice, ale značnou část si můžeme domyslet z názvu. Jsi připraven honit se za zlatonkou ?

Jakou pozici si zvolíš?

Diskuze

Budeme hrát za známé postavy! V záběrech s přizpůsobením vzhledu jsou hrdinové a padouši z původních filmů o Harry Potterovi. Včetně Draca Malfoye, Cho Changové, Cedrika Diggoryho, Rona Weasleyho, Ginny Weasleyové a samozřejmě taky samotného Harryho!

Harry Potter: Quidditch Champions | Ⓒ Unbroken Studios & Warner Bros. Games

V režimu úprav si taktéž budeš moct přizpůsobit koště, jeho magickou stopu v barvách jednotlivých bradavických kolejí a kouzelnický efekt, který se spustí v moment, kdy trefíš gól.

Harry Potter: Quidditch Champions je momentálně stále ve vývoji a oficiální datum vydání zatím nebylo odhaleno.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.

Jakou pozici si zvolíš?

Diskuze