Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Stane se dcera Kim Kardashian, North West, módní kritičkou?

V nové epizodě Keeping up with the Kardashians zkritizovala dcera Kim Kardashian její look z MET Gala 2023. Udělá to z North West módní kritičku?

North je i přes svůj věk velice známá v módních kruzích a je mi jasné, že po svých rodičích k tomu má ty nejlepší předpoklady. Od útlého věku sedí v předních řadách na přehlídkách, jako je Balenciaga nebo Jean Paul Gaultier. Nahrává jí i její osobnost, kterou má rozhodně po svém otci. Nebojí se říct přesně to, co si myslí. Přeci jen je to mini Kanye.

V jednom z posledních dílů Keeping up with the Kardashians točili Kim na fittingu před Met Gala 2023, kde si zkoušela na míru ušité šaty od Schiaparelli složené z béžového korzetu, perlové sukně a obřího perlového náhrdelníku.

Ale náš nová malá kritička North nebyla z šatů tak nadšená jako Kim. Sama prohlásila, že „the dress is giving beach“, mají velké mezery mezi perlovými řetězy a jeden z posledních komentářů byl opravdu něco: North oznámila, že šaty vypadají jako z Dollar Storu.

Magazín Dazed dokonce s North souhlasí a já taky. I přestože jsou šaty perfektně ušité, stále vypadají trošku jako kostým na Great Gatsby party.

Návrhář Daniel Roseberry v epizodě vypadal, že jej North zaskočila, ale upřímně, kdo by se mu divil, když právě někdo ostře zkritizoval jeho práci. Kim poté v vysvětluje, že nechce úplně flapper look, ale spíše něco vintage, authentic, pearly a girly.

Robin Ghivan, Suzy Menkes nebo Cathy Horyn by se měli pomalu začít bát o svou práci, protože mladá North jim možná začne šlapat na paty. Od malička se pohybuje ve světě high fashion a s její povahou má k módní kritice do budoucna dobře nakročeno.