Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Může být červený lak na nehty skutečně tajnou zbraní při svádění?

Red to wear aneb teorie červených nehtů podle uživatelek na TikToku.

Podle TikToku o tobě může tvá barva nehtů hodně prozradit: Ať už je to francouzská manikúra, černá nebo bílá s třpytivým top coatem. TikTokerka @GirlBossTown nicméně razí teorii, že barva laku může dokonce přitahovat lidi. V podstatě podle ní červené nehty lákají muže. Ale vraťme se o pár měsíců zpět: Svou teorii poprvé představila v lednu 2022 a v posledních videích myšlenku jen potvrdila a rozvinula – v úvodním klipu říká, že kdykoli si sama nalakuje nehty na červeno, muži si toho všimnou a okamžitě reagují.

Pokaždé, když mám červené nehty, tak to nějaký chlap okomentuje.
GirlBossTown

TikTokerka dále přiznává, že si původně myslela, že červená je spíš pro babičky, a byla překvapená, když se její rubínově zbarvené nehty staly častým tématem rozhovorů při randění.

Ve snaze dát tomu všemu nějaký smysl @GirlBossTown původně vyslovila teorii, že muže vzrušuje červený lak na nehty, protože jim připomíná nehty jejich matek z 90. let, ale v dalším videu své myšlenky poněkud rozšířila a upřesnila. „Kluky přitahují červené nehty, protože když vyrůstali, všechny jejich první lásky jako celebrity, učitelky atd. měly vždycky červené nehty.“ Na závěr také upozornila, že modelka a trendsetterka Hailey Bieber měla v kampani pro Tiffany & Co. dlouhé špičaté červené nehty, což by pro všechny holky měl být jasný wake-up call. Podle mě rudá dráždí a rozrušuje muže stejně jako červená látka býka v aréně.

Ostatní uživatelky na TikToku od té doby její teorii poctivě zkouší a zatím všechny básní o tom, že opravdu funguje. Uživatelka @laciecouto sdílela klip se svými nehty nalakovanými na červeno, které označila za „nejlichotivější“ barvu nehtů. Sdílela také fotografii všech zpráv, které jí na Snapchatu přišly v reakci na fresh manikúru.

Červená se ti bude hodit i během svátků. K Vánocům patří stejně jako cukroví, svařené víno a ozdobený stromek. Letošní odstíny jsou navíc opulentní a zářivé.

Nejlépe to pochopíš, když se podíváš na vánoční kolekci Dior, ve které kreativní ředitel make-upu Dior Peter Philips smíchal červenou se třpytkami, a vytvořil tak odstín Fortune. Ultra glamour lahvičku s červenou tekutinou najdeš i u Gucci (odstín Goldie Red), Chanel (Super Lune), Hermès (Rouge Casaque), Rimmel London (Queen of Tarts) nebo Sally Hansen (Rhapsody Red). Pozor, červené sluší výrazný lesklý top coat. Na délce nehtů příliš nezáleží – vypadá dobře na kratších, zaoblených i těch dlouhých špičatých. Sexy rudá má jen jedno zásadní pravidlo – barvou pokryj vždy celý nehet a nevynechávej okraje.

Proč to nezkusit? Redakce FOMO vybrala top 10 ikonických odstínů pro každý budget. 

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.