Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Must watch seriál: One Day

Jsi po rozchodu, single, nebo ve vztahu? Brečíš u videí, kde jdou pejsci za duhový most, nebo ti přišel smutnej konec Avengers: Endgame? Jestli sis aspoň na jednu otázku odpověděl*a ANO, tak seriál One Day je přímo pro tebe.

Žádnou velkou kritiku ode mě nečekej, nejsem takový guru jako můj kolega Honza, ale jedno dokážu zhodnotit – tohle mělo opravdu všechno, co od dobrého seriálu očekávám.

V bodech:

krásnej kluk/chlap, na kterého můžu crushovat celý seriál ✅

dobrá hudba ✅

horská dráha emocí, která mi připomněla, když jsem poprvé viděla Avengers: Endgame ✅

můžu se ztotožnit se seriálem ✅

O čem to je

Seriál mi hodně připomínal knihu 9. listopad od Colleen Hoover. Děj sleduje vždy jeden den v roce po dobu 20 let. Podobnou zápletku najdeš v knize Maybe One Day (taky doporučuji přečíst), ale skutečná předloha je stejnojmenná knížka, která byla v roce 2011 zfilmovaná s Anne Hathaway v hlavní roli.

Příběh seriálu o 14 epizodách se odehrává v Británii mezi lety 1988 a 2007 a sleduje Emmu Morley (Ambika Mod) a Dextera Mayhewa (Leo Woodall). Začíná během večera, kdy oba slaví college graduation, a sleduje vývoj jejich vztahu napříč dekádami vždy 15. června.

Oproti filmu měli tvůrci seriálu víc prostoru ponořit se do životů obou postav, některé epizody jsou věnované jen jednomu z nich, aby ilustrovaly bolesti a radosti, které jim život přinesl.

One Day je o přátelství, lásce a rodině, ale nečekej pohádku - přibližuje život se vším, co přináší, včetně úzkosti, těžkých okamžiků, ale i momentů, kdy všechno vypadá krásně a bezstarostně.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.