Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Must-have podzimní trendy: Jak si to doma zútulnit?

FALL inspirace, která ti nemůže uniknout! Jak si to doma udělat hezké na podzim? Jaké trendy z home designu se nevyhnuly ani této sezóně? Co je totální must-have tohoto podzimu? Let's see!

Je tu podzim a s ním i změna počasí, nálady, mindsetu a celkového vibu. Po létě dáváme pryč veselé doplňky a dostáváme se spíše k jednoduchosti a vyváženosti. Jak si to doma tedy řádně připravit na studené dny, aby ses cítil/a co nejvíce cozy?

Dýně a podzimní kytky ve váze

Jako první a velmi tradiční věc, která se pojí i s americkým svátkem nazývaným Halloween, je dýně. Ač se to může zdát jako klišé, dýně domácnosti dodají ten pravý šmrnc. Koupíš je za pár kaček na trhu, kde si k tomu uděláš ještě hezký čas třeba se svařákem, a doma si je můžeš vystavit prakticky kdekoliv. Kreativitě se meze nekladou!

Druhá, podstatná dekorace, která by ti neměla chybět v podzimním interiéru, je váza s květinami, ať už se suchými, řezanými nebo s úplně obyčejným listím. Kousek přírody domovu totiž nikdy neuškodí! Za mě doporučuji buď uschlou listnatou větev, šípky, eukalyptus, kavyl (což je vesměs obyčejná tráva) nebo taky obilí.

Cozy koutek

Pokud také miluješ při studených dnech být doma v teple a cítit se pohodlně a útulně, tak si rozhodně musíš připravit nějaké příjemné místo, kde budeš rád/a v ty nehezké, deštivé dny trávit čas! Proto si vyhraň malý prostor, aby ses obklopil/a jen těmi nejpodstatnějšími věcmi – místo, kam si sedneš, vybavíš se dekou, polštářem, odkládacím prostorem na svíčku, knížku a teplý čaj, čokinu nebo třeba svařák!

Dřevěné doplňky

Dřevo vždy a všemu dodá teplo! Proto by sis měl/a domů pořídit nějaké maličkosti ze dřeva, které ti oteplí celkový interiér. Stačí třeba jen malinkatý váleček ze dřeva za pár korun, na který si můžeš odložit čaj, knížky nebo vázu. Druhý tip je dřevěná mísa, třeba na tvé halloweenské dýně!

Knížky, svíčky a další drobnosti

Zakončíme to asi naprostou podzimní klasikou – svíčkami! Nebudu nás házet všechny do jednoho pytle, ale troufám si říct, že spousta z nás miluje svíčky a podzim sám o sobě právě díky nim! Není snad nic lepšího než si vykoupaný/á v pyžamu udělat teplý čaj, vzít si knížku, zachumlat se do nejteplejší deky a zapálit si k tomu svíčku. K tomu celkovému cozy pocitu doporučuji svíčky od Woodwick, které mají dřevěný knot a mají tak připomínat praskání ohně.

Další essential jsou knížky, jelikož i ony mají velký dopad na to, jak si zpříjemnit domov na podzim! Vystav si nějaké knížky, které momentálně čteš, polož si na ně svíčku nebo vázu a uvidíš, co krásného to udělá!

Poslední maličkostí, nebo spíše už takovou malicherností, je výměna polštářů v případě, že to všechno chceš mít naprosto vyšperkované!

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.