Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Můj první press trip a Tezenis přehlídka: Jaké to bylo a co mě překvapilo? 

Nedávno jsem měla možnost vyrazit s HeyFomo na svůj první press trip do Verony. Jaké to bylo, ti prozradím v článku. 

Úterý

V úterý jsme vyrazily do Verony, kde se tento rok uskutečnila přehlídka nové kolekce značky Tezenis. Letěla jsem s @carolinecumrik a influencery, jako je Andrea Bezděková, Natálie Kotková, Martina Horňákova alias Moma nebo Anna Šulcová. 

Párkrát už jsem měla možnost vycestovat do zahraničí jako modelka, takže už jsem si mohla vyzkoušet cestu „zadarmo“, ale když cestujete jako modelka a nejste Bella Hadid nebo Kendall Jenner, tak vám nikdy dobrá sedadla nekoupí a na priority úplně zapomeňte. V tomto případě to byl tedy pro mě velký šok a milé překvapení, když nám Tezenis tyto výhody zajistil. 

Po přistání na letišti v Bergamu na nás již čekal mini bus (opět stejný WOW efekt jako u letenky), kterým jsme absolvovaly hodinovou cestu do hotelu v centru Verony. Tam jsme dorazily kolem deváté hodiny a samozřejmě jsme myslely jen na jídlo. A protože HeyFomo nikdy nespí, tak jsme musely dodělávat poslední resty, a proto jsme se s Kájou bohužel nezúčastnily společné večeře v lobby, avšak Tezenis nás o hladu nenechal. Místo toho jsme si nechaly dovézt jídlo na pokoj, kde jsme poprvé okusily nezapomenutelný zážitek pojízdného vozíku se stříbrnými podnosy ukrývajícími naše jídlo, o kterém jsme vždy snily. Zážitek room service hodnotím 12/10 (Kája atmošku doplnila ještě dílem Gossip Girl)! 

Středa

Středa byl den D, kdy se konala očekávaná přehlídka.  

Ráno jsme vyrazily na hotelovou snídani a mé já je pořád v úžasu – kdo vám jen tak zaplatí celý výlet i s hotelovou snídaní, a ještě vás vezme na přehlídku? Daly jsme si ovoce a italskou kávu samozřejmě.

Po snídani jsme vyrazily do samotného srdce Verony, kterou jsme si prošly, a dokonce jsme měly možnost vidět známý balkón Romea a Julie (údajně není pravý, ale pojďme se radovat i z tohoto). V poledne jsme vyrazily na oběd do restaurace Signorvino. Kromě obrovského výběru předkrmů nás čekaly skvělé těstoviny carbonara s výborným vínem. Celý oběd jsme opět zakončily italským espressem a tiramisu jako dezert.

Pak už nás čekaly jen přípravy na přehlídku a akce samotná. Přehlídka se konala na centrále Calzedonia, kam nás opět Tezenis odvezl. Předcházela jí dlouhá fotostěna, kde se vyfotilo neuvěřitelné množství influencerů z celé Evropy oblečených v nejnovější kolekci Tezenis. Jakmile se všichni vyfotili, vyrazily jsme hledat naše místa. Seděly jsme v druhé řadě, odkud jsme měly skvělý výhled na celé molo, které bylo stavěné do obdélníku. Show doprovázená skvělými tanečníky a super hudbou pro mě byla nezapomenutelným zážitkem. Všechny modelky a modelové vypadali senzačně a co mě opravdu mile překvapilo, byly reálné postavy modelek, díky kterým byla přehlídka ještě více autentická. 

Po přehlídce plné nádherného spodního prádla, podvazků, pyžámek a domácího oblečení jsme si šly s Kajkou dát sklenku prosecca a něco na zub, protože haló, catering zadarmo! V deset hodin jsme vyrazily zpět na hotel, kde jsme samým vyčerpáním během minuty vytuhly. 

Čtvrtek

Čtvrteční ráno jsme vyrážely na letiště Malpensa, odkud jsme letěly zpět do Prahy. Let byl krátký a naše místa opět na začátku letadla, což je vždy příjemné.

Celý výlet pro mě byl neskutečnou zkušeností, za kterou jsem moc vděčná Tezenisu, a hlavně HeyFomo, kteří mi tuto příležitost umožnili. Uvidíme, kam se vydám příště!