Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Můžeme se těšit na novou verzi Victoria’s Secret fashion show

Populární módní přehlídka se vrací po čtyřleté pauze zpátky!

Victoria’s Secret je ikonická přehlídka, která byla poprvé ukázána světu v roce 1995. Dostat se mezi andílky se stalo snem snad každé modelky a to nemluvím o tom, jaká čest byla ukázat na sobě Fantasy Bra.

Fun fact: V původní sestavě byla naše česká supermodelka Daniela Peštová!

Po letech slávy začala ale značka schytávat kritiku, která ji dohnala až ke zrušení její ikonické show. Victoria’s Secret fashion show byla zrušena v roce 2019 z mnoha důvodů. Jedním z nich bylo napojení generálního ředitele mateřské společnosti na Jeffreyho Epsteina. Dále pak byla Victoria’s Secret obviněna z toho, že pěstuje toxické prostředí pro své zaměstnance a v neposlední řadě z nedostatku inkluzivity. V přehlídkách se totiž převážně objevovaly pouze štíhlé a z velké části bílé ženy.

Victoria’s Secret se později odpojila od společnosti Wexter a stala se samostatnou firmou – Victoria’s Secret & Co.

When we became a stand-alone company in August 2021, we set out to regain the trust of our customers, associates and partners. Today, we are proud to be a different company, with a new leadership team and mission to welcome, celebrate, and champion all women.
vyjádření společnosti

V nové přehlídce tedy můžeme očekávat mnohem větší diverzitu ať už se to týká velikostí, genderů, nebo třeba tělesných postižení.

Iconic moments

Na novou přehlídku se můžeme těšit už tenhle rok!