Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

MrBeast schytal ostrou kritiku za své poslední video

Jeden z nejznámějších světových youtuberů svým posledním videem rozčílil nemalou část sledujících. Na Twitteru schytal několik tvrdých komentářů. Jak to celé bylo?

Známý youtuber MrBeast vyvolal u diváků smíšené pocity poté, co ve svém nejnovějším videu zaplatil za 1000 zákroků, které mají řešit léčitelnou slepotu. Operace byla určena k léčbě šedého zákalu, jedné z hlavních příčin zhoršení zraku a slepoty, a to nahrazením zakalené přirozené čočky čirým umělým sklem. Operace trvá pouhých 10 minut. Mnoho lidí, kteří ji potřebují, k ní však nemá přístup.

MrBeast, jehož skutečné jméno je Jimmy Donaldson, ve videu tvrdí, že chtěl pomoci co největšímu počtu lidí, což ale mezi některými sledujícími vyvolalo kritiku. Někteří obvinili Donaldsona z využití dobročinnosti k dosažení více zhlédnutí.

Donaldson je známý svými extravagantními typy videí, věnuje se ale také humanitárním tématům. Ze svého druhého kanálu s názvem Beast Philanthropy věnuje veškerý svůj zisk různým humanitárním organizacím. Jeho nejnovější video však přimělo lidi pochybovat o úmyslech, které se skrývají za jeho projevy soucitu.

V reakci na pobouření Donaldson na Twitteru napsal, že před smrtí plánuje rozdat všechny své peníze. Navzdory kritice mnozí diváci MrBeasta ocenili za jeho charitativní úsilí a za to, že upozornil na problematiku dostupnosti zdravotní péče.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.