Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Módní trendy, které bych si přála, aby se už nikdy nevrátily

Každý z nás si určitě vybaví alespoň jeden módní trend, který nebyl úplně tím pravým. Pojďme společně za některými udělat tlustou čáru a přivítat nové a inovativnější nápady, které na módní scéně v současnosti vznikají.

1. Plný podpatek

I když to vypadá, že tenhle podpatek zažije spíš comeback, za mě je to jeden z trendů, který nevypadá dobře na nikom ani s ničím. Prove me wrong.

2. Gumové náramky

Začalo to jako nevinná podpora tvého oblíbeného umělce či sportovce a skončilo to jako totální obsese a každý jich chtěl mít na ruce co nejvíce. Hledělo se nejen na různobarevnost, ale také na původ náramku. Avšak pokud svítily, tak to byla jiná liga, kamaráde. Sbírali se známé značky, zpěváci, ale také akce. Sice jsi v té době byl/a za frajera/ku a estetická stránka se příliš neřešila, ale přiznejme si, že lichotivý pohled to zrovna nebyl.

3. Zlaté řetězy aneb rok 2010

Rok 2010 byl sám o sobě ikonickou etapou v módním světě.😅 Jediné, co mě však straší dodnes, jsou masivní zlaté řetězy, které v té době měla každá slečna zajímající se alespoň trochu o módu. Nosily je známé zpěvačky a byly taky v každém hudebním videoklipu či módním časopise. Bohužel jsem sama obětí tohoto trendu.

4. Šátky kolem krku

Ať už bylo venku 30 stupňů nebo mínus 10, šátky byly jasnou volbou. Tím nejjednodušším, avšak specifickým způsobem sis je ovázal/a kolem krku a sladil/a ke svému outfitu. Kdo chtěl být ta pravá módní ikona a světová superstar, doplnil celkový look ještě černým kloboučkem. Zlaté staré časy.

5. Šaty nebo legíny? Proč ne rovnou obojí?

Za tento trend osobně viním naše milované maminky. Rozumím, že jejich úmysly byly čisté a že jejich jediným záměrem bylo, abychom mohly být za princezny i v zimě, ale takto jsme fashion ikony určitě nebyly. I když Sharpay nám kryla záda!

6. Galaktický vzor

U tohoto trendu by mě opravdu zajímalo, kdo je jeho autorem. Asi neznám otřesnější trend než tento.🤣 Omlouvám se všem, které pohltil, rozumím, že tato etapa pro tebe musí být traumatická.