Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Minecraft je nejprodávanější hrou na světě. Nyní se spojuje se Star Wars a BBC

Mojang na letošní prezentaci Minecraft Live představil nespočet skvělých novinek. Hranici 300 milionů prodaných kopií po celém světě oslaví ve velkém. S příchodem balíčku Star Wars: Cesta Jedi a balíčku Planet Earth III ve spolupráci s BBC se fanoušci mohou těšit na vzrušující dobrodružství a řadu nových výzev.

Jak už je každoročně zvykem, i letos společnost Mojang připravila téměř hodinový přehled o současném stavu a hlavně budoucnosti Minecraftu. Kromě působivých a brilantně zpracovaných příspěvků od komunity, nových mini-filmů a skromného hudebního vystoupení, jsme se na prezentaci Minecraft Live dočkali i velkých novinek a oznámení.

Mojang potvrdil, že bylo prodáno přes 300 milionů kopií Minecraftu po celém světě, čímž upevnil pozici nejprodávanější videohry všech dob. Druhé místo pak drží Grand Theft Auto V s 185 miliony prodaných kusů. Na třetím místě najdeme dobře známý Tetris.

ⒸMOJANG

Fanoušci se mohou v Minecraftu nově těšit na procedurálně generované komnaty plné pastí a příšer, na které narazí v náhodně vytvořených místnostech a chodbách. Každá návštěva těchto míst tak bude pokaždé jiná! Narazíš ale i na nový typ větrných nepřátel, takzvané Breeze. Mojang také umožnil hráčům hlasovat o tom, která nová bytost bude přidaná do hry. V prvním kole hlasování vypadl tučňák, za ním pak následoval krab. Vítězem se stal pásovec, kterého najdeme v savaně či na pouštích.

ⒸMOJANG

Star Wars v Minecraftu!

Už 7. listopadu se v obchodě Minecraft Marketplace objeví přídavný balíček obsahu s názvem Star Wars: Cesta Jedi, který hráče provede dobrodružstvím Padawana na cestě stát se rytířem Jedi a nabídne řadu nových herních funkcí, včetně soubojů se světelnými meči a využívání síly. Na své výpravě potkáme i ikonické postavy ze světa Star Wars, jako je Ki-Adi-Mundi, Saesee Tiin nebo Plo Koon.

ⒸMOJANG

Spolupráce s BBC!

K oslavě připravované dokumentární série Planet Earth III představí Minecraft svůj vlastní stejnojmenný balíček obsahu ve spolupráci Minecraft Education a BBC Earth. Podobně jako starší DLC Frozen Planet II i tento obsah hráče ponoří do světa divů Země s hlavní myšlenkou, že v přírodě je vše vzájemně propojené a musíme se starat o naši planetu, aby se ona mohla starat o nás.

Kup mi battlepass!

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.