Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Miley Cyrus throwback: From your childhood crush to your adult crush

Miley Cyrus je ikonou pro Gen Z již od dětství, protože s nimi zestárla. Dnes slaví své 30. narozeniny, a proto bych ti ráda připomněla tvé i její dětství.

Hannah Montana

Miley byla pro většinu z nás v dětství inspirací a ikonou, a to díky seriálu Hannah Montana, ve kterém ztvárnila hlavní roli. Vše se zdálo být dokonalé a tehdy by nikoho z nás pravděpodobně nenapadlo, co všechno za tím skutečně stálo. Přestože Miley díky této roli vytvořila postavu, která generaci Z provázela dlouhé roky, ve skutečnosti herečka a zpěvačka neměla „to nejlepší z obou světů“.

Miley řekla, že v ní hraní Montany vyvolalo pocit, že ona sama o sobě stojí za nic, dokud na sebe nedá paruku a třpytivé oblečení.

Měla jsem krizi identity. Byla jsem Hannou skoro stejně často jako sama sebou a ve skutečnosti je koncept show takový, že když jsem Hannou, když mám to alter ego, jsem cenná. Pak když jsem vypadala jako já, když už jsem neměla paruku, nikdo se o mě nestaral.
Miley Cyrus

„Už jsem nebyla hvězda. Vrtalo mi to v hlavě, že kdybych nebyla Hannah Montana, nikoho bych nezajímala,“ pokračovala.

Miley se otevřela ohledně toho, jaké to pro ni bylo být Hannou Montanou. 👇

2012, rok hledání sebe sama

V roce 2012 se Miley rozhodla upustit od Hanny Montany, jelikož chtěla, aby ji lidé začali vnímat jako Miley, ne jako Hannu. Přála si začít další kapitolu svého života, ta odstartovala novým účesem, který přilákal spoustu pozornosti. Novou image následovalo divočejší období, ale právě díky němu došla Miley až tam, kde je dnes.

Wrecking Ball broke the internet

Pokud si veřejnost myslela, že Miley a její kontroverze vyvrcholila na VMAs, byla na omylu. Miley následně vydala hudební videoklip k písni Wrecking Ball, který ovládl celý internet. Dnes má na YouTube dokonce přes 1,1 miliardy zhlédnutí!

Miley & Liam

Určitě je třeba zmínit vztah Miley Cyrus a Liama Hemswortha, o kterém si fanoušci po celém světě mysleli, že nikdy neskončí. Nutno ovšem přiznat, že jejich vztah byla jedna velká horská dráha. V roce 2009 se dvojice potkala na natáčení filmu The Last Song, následně se z nich stal překrásný pár, který ovšem vydržel pohromadě pouze rok. Zanedlouho se ale dali znovu dohromady, tentokrát už na delší dobu. O dva roky později, v roce 2012, pár oznámil zasnoubení.

V roce 2013 posunuli svatbu, stejný rok také odvolali zásnuby. Pár se přestal sledovat na Twitteru a později se potvrdilo, že už spolu nejsou.

V roce 2013 v rozhovoru s Barbarou Walters Miley řekla, že se těší na budoucnost bez stresu: „Teď mám jen pocit, že můžu být skutečně šťastná.“ Během tohoto období se také spekulovalo o tom, že chodí s Patrickem Schwarzeneggerem.

V roce 2016 začala opět randit s Liamem, ten stejný rok se dokonce znovu zasnoubili. V roce 2017 Miley řekla, že si ještěneumí představit“ svatbu s Liamem, nicméně v roce 2018 se i tak vzali. Ovšem rok po svatbě, v roce 2019, se pár opět rozešel. Tentokrát už natrvalo.

Miley Cyrus a Pete Davidson: New Year's Eve Party 

Miley minulý rok pořádala Miley's New Year's Eve Party, Hosted by Miley Cyrus and Pete Davidson, která se vysílala živě 31. prosince.

Když začaly hodiny odbíjet čtyři minuty do půlnoci, Pete si stoupl do středu dění. Mluvil o roce 2009, aby publikum nemyslelo na rok, který právě uplynul, jelikož ho provázela pandemie. Poté na pódium přišla Miley a zazpívala své hity jako například We Can't Stop a Party in the U.S.A.

My přejeme Miley všechno nejlepší a těšíme se na další ikonické momenty!

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.