Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Miley Cyrus a její chytře promyšlený diss track na exmanžela Hemswortha. Co všechno v sobě singl schovává?

Nejenže je nadaná zpěvačka a skladatelka, je i brilantní vypravěčka příběhů v podobě ukrytých významů. Tahle rozchodová hymna je podle fanoušků určena jejímu bývalému manželovi Liamu Hemsworthovi. Co všechno na to odkazuje?

Miley Cyrus se po delší pauze vrátila s očekávaným singlem Flowers a fanoušci už pátrají.

Když Miley oznámila, že singl vyjde 13. ledna, fanoušci rychle upozornili na význam tohoto data: narozeniny jejího bývalého manžela Liama Hemswortha.

Nyní už je první píseň z jejího připravovaného alba Endless Summer Vacation venku a všichni jsou přesvědčeni, že datum nebylo náhodné a že píseň je o rozpadu krátkého manželství Miley a Liama. V emotivní skladbě a doprovodném videoklipu se prý objevuje několik odkazů právě na Liama Hemswortha.

A jaké Easter eggs jsi možná přehlédl/a?

„We were good / We were gold / Kind of dream that can't be sold / We were right / 'Til we weren't / Built a home and watched it burn,“ zní verze, která zřejmě naráží na požár v roce 2018 v Malibu, který zničil dům Liama a Miley do základů.

„I can take myself dancing / And I can hold my own hand / Yeah, I can love me better than you can,“ pokračuje a zpívá na melodii písně When I Was Your Man od Bruna Marse, čímž zřejmě naráží na nepotvrzené zprávy, že jí Hemsworth kdysi věnoval právě tuto píseň.

V roce 2019 se reportérka na večírku Vanity Fair zeptala, jak by vypadalo jejich taneční číslo. Když Cyrus začala tančit, Hemsworth ji utnul se slovy: „Tohle dělat nebudeme. Ne na koberci.“

Jeden uživatel Twitteru umístil toto video vedle propagačního klipu, který Miley zveřejnila a na kterém se zdá, že napodobuje ten samý tanec.

Zlaté šaty, které ve videoklipu oblékla, jsou ze stejné kolekce a od stejného návrháře jako její svatební šaty. V další sekvenci se ukazuje v obleku. Údajně je to právě ten oblek, který měl Liam na jejich svatbě při obřadu.

Workout, který Miley v klipu cvičí, je také daily workout Liama, který ho cvičil stále dokola.

Nepotvrzené informace jsou i ohledně domu, ve kterém je klip natočený. Liam si ho údajně měl pronajímat, aby si tam mohl vodit holky, se kterými měl Miley podvádět v době jejich manželství. Počet žen se měl pohybovat okolo 14.

Me this whole week: