Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Medvídek Pú, obří hot dog a pojízdný obývák, tohle byly Red Bull káry 2023

Red Bull káry 2023 jsou za námi. V sobotu 16. září se strahovský svah proměnil na místo plné kreativity, adrenalinu a neskutečné rychlosti. Diváci měli možnost sledovat pár drsných pádů, ale hlavně spoustu úžasně vypadajících designů každého z týmů. Kdo se nakonec umístil na stupních vítězů?

Red Bull Káry 2023 se konaly na pražském Strahově v parku Královka. Od samého začátku se staly ohromným magnetem pro více než deset tisíc diváků, kteří utvořili skvělou atmosféru. Z celkem 38 týmů, které se postavily na startovní čáru, se až na dvě výjimky dostaly všechny do cíle.

O vítězství ale nerozhodoval pouze výsledný čas v cíli. Každý tým měl za úkol vytvořit co nejoriginálnější nemotorovou káru a zároveň předvést show před samotným startem. O kvalitě těchto dvou aspektů rozhodovala porota složená z Markéty Davidové, Martina Mikysky, Davida Luu, Lucie Minářové, Alexe Choupenitche, Evy Adamczykové a Patrika Fialy.

Rozhovor s Mikýřem 👇

Na trati jsme tak mohli vidět nepřeberné množství různorodých kár. U diváků patřil mezi oblíbence již od začátku Medvídek Pú, který se i po několika krutých pádech dostal šťastně až za cílovou linii. Mezi oblíbence naší nestranné reportérské dvojice rozhodně patří Berry dog.

Nezklamal ani Nikos s Kevinem a svým týmem STEALYOGIRL CREW.

Výsledky nebyly vůbec jednoznačné. Na stupně vítězů se nakonec postavily týmy, kterým se podařilo zvládnout nejlépe všechny hodnocené disciplíny. První místo obsadil tým Antické Trio, na druhém místě se umístil tým Zezadu a bronzovou pozici získal tým Super Mario.

Zdroj: Red Bull

Jak závod hodnotí jeden ze závodníků? 👇

Pozvi mě na šnyt 🍺

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.