Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Maximalismus neletí jen v módě, ale i v make-upu. Jak na objemné řasy bez umělého prodlužování?

Tento rok v make-up trendech platí, že více je prostě více. Najít řasenku, která ti vytvoří ten správný objem a řasy po jejím použití budou husté a dlouhé, není vůbec jednoduché. Maybelline New York zachraňuje všechny maximalism make-up lovers s novou řasenkou Lash Sensational Firework, která řasy zatočí, prodlouží a vydrží věčnost. P.S.: Odzkoušeno za vás!

It’s gemini season! A náš nejoblíbenější blíženec, Emily Ratajkowski (David Pastrňák mi to snad odpustí), je ambasadorkou nové řasenky od značky Maybelline New York: Lash Sensational Firework!

Maybelline už v minulosti přišlo s několika skvělými řasenkami, ta nejnovější tentokrát slibuje skvělý objem, long lasting efekt i zatočení řas.

Láska na druhý pohled

Nenech se odradit prvním dojmem z umělohmotného kartáčku. Kartáček Lash Sensational Firework má připomínat spirály ohňostroje, a díky tomu je vhodný pro vrstvení. Zároveň je uzpůsobený tak, aby nevynechal žádnou z řas, neslepoval je a všechny hezky natočil. Pokud se tedy do řasenky nezamiluješ na první pohled, po jejím použití to rozhodně přijde.

Musím se přiznat, že v mém „řasenkovém arsenálu“ nenajdete žádnou, která má umělohmotný kartáček a KRÁTKÉ štětinky, cause I don't trust them. Ale Maybelline Firework mě neuvěřitelně překvapila. Nejen, že mi krásně prodloužila a neslepila řasy, ale díky umělohmotnému kartáčku je navíc ohebná a pružná, takže se dostane i k těm nejkratším řasám. Po dvou vrstvách mám řasy jako panenka, a co je hlavní (!)- vydrží celý den bez obtiskávání a (don't tell anyone) jednou jsem v ní usnula a ráno vypadaly moje řasy úplně stejně krásně, prodlouženě a natočeně.
Make up artistka @artsy.quynh

Rok 2024 je rok maximalismu!

S clean girl make-upem jsme se už rozloučili. Tento rok nejen v make-upu platí, že více je prostě více. A na to nezapomínej ani při používání téhle řasenky. Nanes první vrstvu, chvíli počkej a nanes druhou. Díky tomu budou oči výraznější a řasy budou mít opticky větší objem. Můžeš s ní tak docílit i efektu umělých řas.

Bye clean girls, 2024 bude ovládat maximalismus!

@adelakutilova

Make it a FIREWORK!

S řasenkou Lash Sensational Firework docílíš dlouhých, hustých a výrazných řas, aniž bys potřeboval*a lepidlo nebo umělé prodlužování.

Řasenka mě opravdu překvapila! Nejsem fanouškem umělých kartáčků a co se týče řasenek, tak už jsem roky nevyměnila svoji oblíbenou. Kamarádka říkala, že mám této dát šanci, že mě mile překvapí, a taky se tak stalo. Má sice umělý kartáček a přesně ten, který já nemám ráda, ale řasy mi dělá naprosto úžasný. Oddělí je od sebe a neslepuje, takže vypadají přirozeně, ale přitom mi je hezky zatočí a obarví. Co se týče výdrže, tak jsem ji zkusila na tříhodinovém koncertě Taylor Swift a furt vypadala skvěle a ani neopadává! Za mě bych jí dala 9/10.
@terezavoborilova

Maybelline Lash Sensational Firework

340,-