Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Matrix, zázrak pro suché vlasy!

Suché vlasy tě můžou pořádně potrápit, naštěstí pro tebe mám skvělé produkty, do kterých se vyplatí investovat.

Suché vlasy nejsou žádná sranda, a jejich příčinou může být hned celá řada věcí – genetika, špatné produkty, které tvým vlasům nesedí, nebo časté barvení a tepelná úprava. Tvé vlasy tak ale vypadat nemusí, s těmi správnými produkty jim totiž můžeš vrátit sílu a lesk.

Zdroj: Matrix

Matrix Food For Soft

Tenhle název nese řada, která je kouzelným elixírem pro tvoje suché vlasy. Produkty jsou obohacené o kyselinu hyaluronovou a avokádový olej – obě ingredience mají skvělé účinky, které tvoje vlasy zanechají lesklé a vyživené.

Kyselina hyaluronová – Je dobrá jak pro tvou pleť, tak pro vlasy, jelikož absorbuje množsví vody odpovídající 1000 násobku její hmotnosti, a díky tomu vlasy hydratuje opravdu do hloubky

Avokádový olej – Vytváří ochranou vrstvu, která hydrataci udrží zamčenou ve vlasu.

Zdroj: Matrix

V čem je tato péče tak jiná?

Kromě toho že má opravdu skvělé balení, je unikátní i svým složením. Pokud ji porovnáme např. s klasickým šampónem, tak zjistíme, že:

  • zachová hydrataci a hebkost vlasů na 72 hodin
  • 7x více hydratuje
  • zachová tvé vlasy 5x hladší
  • 5x více vlasy vyživuje
Zdroj: Matrix

Nekomplikovaná vlasová rutina pro každého

V této řade najdeš šampon, kondicionér, masku a sérum, které vše dotáhne k dokonalosti. Sérum je bezoplachová olejová péče, která slouží zároveň jako ochrana před teplem do 230 stupňů a můžeš ji používat každý den.