Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Manga, nový punk a Lady Di: 3 nejpůsobivější beauty trendy z londýnského fashion weeku

Ať už je to anglická růže, japonská komiksárna, nebo drsňačka, Londýn opět obhájil svou pověst divokého města bořícího všechna pravidla.

Jak by se dal charakterizovat backstage look z týdne módy v Londýně? Do výbavy si můžeš rovnou nachystat spoustu laku na vlasy, multifunkční produkty s vysokým leskem a samozřejmě punkové doplňky. LFW má pověst nejdivočejšího a nejvíce undergroundového ze všech fashion weeků. Vždy překypuje bláznivými beauty trendy. 

V Británii je stále oblíbený wet look hair, což se není, vzhledem k místnímu vlhkému klimatu, čemu divit. K uhlazení krepatících se vlasů povolávají kadeřníci hned dvě protichůdné image: punk v novém provedení a moderní odkaz na Lady Di, někde mezitím vyčnívá kawaii estetika populárních japonských komiksů.

Manga details

Lesklé slzy a růžová paruka. Mašličky na matných černých nehtech. Show Ashley Williams překypovala referencemi na japonské komiksy. Květinovým maskám dala Susan Fang přednost před smokey eyes. Copánky Chopowa Lowena? Rozhodně kawaii!

Simone Rocha zvolila pro nadčasový look nalepovací květinové tetování (english rose, anyone?), které doplnila perlovými náušnicemi a chokery. 

Punk reloaded

S touhle holkou si moc nezahrávej! Pokud se mi na londýnském fashion weeku něco líbí, pak je to schopnost bořit zažité zvyklosti. Chuť jít proti proudu byla vidět na show Masha Popova, kde se objevily modelky s modrými parukami. Vedle toho Matty Bovan zaujal rozmazanými očními stíny s metalickým finišem. 

Make-up artistka Lisa Eldridge překvapila zlatými rty pro značku Bora Aksu. Nechyběly však ani jemnější detaily jako například lesklé tváře u Noon by Noor a sotva patrné třpytky na tvářích modelek u brandu Roksanda. 

Body za nejúžasnější wet look hair získává David Koma. O nejkontroverznější look se opět postarala Isamaya Ffrench, když pro brand Mowalola zvolila reálně vypadající modřiny jako po autonehodě. Dvoubarevné černobílé nehty Edwarda Crutchleyho jsou naopak nádherné.

Lady Di

Sofistikovaná a přirozená, s opulentními náušnicemi a v květinových šatech. Dáma z velkoměsta má lehce růžové tváře a její účes vždy drží bez ohledu na počasí. Richard Quinn se rozhodl pro maxi lesklé copy stažené do drdolu. K tomu se hodí lehce orámované oči černou tužkou a rich glossy skin. 

Simone Rocha místo toho vsadila na „no make-up“ make-up a viditelné pihy, které krásně zvýraznila vlasy staženými dozadu pomocí bohaté dávky gelu. 

U Erdem naopak stačila pro dosažení nostalgické estetiky kombinace řasenky, sotva patrné rudé rtěnky a romantického účesu s rozevlátými baby hair. Paul Costelloe naopak považuje za nóbl krásně zarudlé tváře jako na tenisovém zápase. Ale vždy s perfektní foukanou. 

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.