Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Make-up inspo na fesťák

Fesťáky se blíží, a jestli se letos na nějaký chystáš, určitě budeš řešit, co si vezmeš na sebe, co uděláš s vlasy nebo jaký make-up look zvolíš. Neboj se letos na fesťácích trošku experimentovat!

GLITTERS

Třpytky budou letos absolutní must-have! Ozvláštníš jimi celý look a lehce se zkombinují s jakýmkoliv outfitem. Budou se skvěle hodit hlavně na večer, kdy budou díky světlům vynikat.

JAKÉ SI POŘÍDIT? Osobně můžu doporučit třpytky od značky NYX, konkrétně NYX Professional Makeup Face & Body Glitter, které mají spoustu barev, takže ke každému outfitu najdeš perfektní match. NYX také prodává bázi na třpytky, která je absolutní must-have, aby zůstaly tam, kde mají.

MŮJ TIP: Nezapomeň na fixační sprej a bázi, jinak budeš na konci večera obalený/á v třpytkách.

KAMÍNKY

Možná si říkáš, že ti kamínky na obličeji vydrží první hodinu a potom odpadají, ale opak je pravdou, pokud víš, jak na to. Skvěle funguje, když je přilepíš lepidlem na umělé řasy.

Kamínky ozvláštní jakýkoliv look a fantazii se meze nekladou.

JAKÉ SI POŘÍDIT?: Spoustu kamínků mají například na Notinu a perličky prodává také Essence.

GRAFICKÁ LINKA

S grafickou linkou se můžeš vyloženě vyřádit. Můžeš s ní namalovat naprosto cokoliv, co se ti zachce a look to krásně ozvláštní.

MŮJ TIP: Nemusíš si kupovat nespočet různých barev grafických linek, mám pro tebe tip, který jsem vyzkoušela a který funguje perfektně! Stačí ti k němu paletka stínů a setting sprej. Stín, který chceš použít, navlhčíš setting sprejem a tenkým štětečkem naneseš. No a grafická linka je done!

BAREVNÉ OBOČÍ

Trendem je také fun obočí. Neboj se ho zvýraznit třpytkami nebo barevnými stíny!

BAREVNÁ LINKA

Barevná linka se hodí ke sladění outfitu jak u denního nošení, tak na akce, jako jsou právě festivaly. Je decentní, ale zároveň look krásně obohatí. A opět můžeš vyzkoušet můj tip s paletkou stínů a setting sprejem!

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.