Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Makal a nežvanil – a hlavně mě platil. Kdo je student Adam z Babišových billboardů?

Hnutí ANO v poslední době rozjelo silnou kampaň, ve které se snaží dokázat, že „za Babiše bylo líp". Kolem silnic se objevily billboardy a na youtubovém kanálu ANO vychází videa s Babišovými fanoušky. Kdo je ale mladý Adam, kterého Babiš oslovuje pane?

Hnutí ANO v pondělí na svém youtubovém kanále opět zveřejnilo video, ve kterém údajně obyčejní lidé mluví o tom, proč právě za vlády bývalého premiéra Andreje Babiše mělo být „lépe".

Poté, co se v posledním videu objevil senior, který je zároveň bývalý člen STB a člověk z hnutí ANO, jak zjistil deník Forum24, zveřejnila strana další video, kde vystupuje student VUT Adam.

Klukem, kterého Andrej Babiš oslovuje „Pane, Adame", ale není nikdo jiný, než Adam Stanislav, který i když je opravdu studentem, tak je zároveň i dlouhodobým fanouškem Babiše a členem buňky ANO v brněnských Ivanovicích.

Na Andreji Babišovi se mi líbí, že to dělá hlavně pro ty lidi, že obětuje svůj osobní život a i spí třeba tři, čtyři hodiny denně. Panu Babišovi záleželo na studentech, už jenom ty slevy co pro nás zavedl," říká Adam ve videu.

A nejedná se o první případ, kdy Adam bývalého premiéra podporoval veřejně. V roce 2019 hnutí ANO reprezentoval ve Štrasburku, o čemž svědčí i fotografie na jeho Instagramu.

Poprvé se ale Adam Stanislav do povědomí lidí dostal už v roce 2018, kdy na brněnské Gymnázium Elgartova chtěl pozvat Babiše, ten jeho pozvánku přijal, ale na škole následně proti jeho příjezdu vznikla petice.

A na závěr fotka s bývalou ministryní financí Alenou Schillerovou.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.