Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Magické datum
22. 2. 2022 a jeho symbolika

Zajímá tě, co znamená, když neustále vídáváš číslo 22? A co přinese dnešní magické datum plné dvojek? Keep reading!

Abychom pochopili symboliku dnešního speciálního data, musíme se obrátit na numerologii. Numerologie je věda, která se zabývá výkladem různých významů čísel. Společně s ní musíme klást důraz i na významy Andělských čísel (tj. specifické kombinace čísel, které mají také svůj význam).

Význam 22. 2. 2022

Když se Andělské číslo objeví v datu, jako je 22. 2. 2022, můžeš očekávat důležitou zprávu nebo informaci, na kterou dlouho čekáš. Číslo dva je spojováno s láskou, intuicí, dualitou a emocemi, takže jestli tě tíží situace ohledně vztahů, dneska bys mohl/a dojít k nějakému závěru – jsi na správné cestě! Vše se děje z nějakého důvodu a o tom je právě tohle Andělské číslo.

Dnešní den je skvělý pro manifestaci harmonie ve vztazích (partnerských, rodinných, přátelských) a lásky obecně. Hodně numerologů o dvojce říká, že symbolizuje nutnost učinit zásadní rozhodnutí. A aby těch dvojek nebylo málo, tohle datum padlo na úterý, druhý den v týdnu!

Co znamená, když pořád vidím čísla 2 a 22?

  • Lásku, emoce a intuici
  • Vesmír se ti snaží sdělit důležitou zprávu
  • Jsi konečně ready to move on
  • Znamení, že brzy potkáš svou soulmate
  • Upozornění, aby sis dával/a pozor, koho si připouštíš k tělu

Co v tento den dělat?

Protože číslo dva je číslo duality a spolupráce, neměl/a bys v tento den být sám/a. Zajdi někam se svými nejbližšími, snaž se porozumět svým přátelům, partnerovi nebo rodině. Manifestuj! Dnešní energie je nevšedně silná a díky ní máš větší manifestační schopnosti. Zaměř se na vztahy, spolupráci s druhými, nech se vést svou intuicí a neoverthinkuj!

A co máš dnes v plánu ty? 🔮