Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

LONDON FASHION WEEK: Streetstyle

Londýnský fashion week je každý rok plný rebelie, barev, punku a erotiky. Ani tento rok tomu nebylo jinak. Neobvyklé outfity kombinující různé tvary a materiály představovaly nehynoucí inspiraci pro každého z nás. Podívej se, co se teď nosí, a inspiruj svůj podzimní šatník.

OVERSIZED BUNDY

Oversized bomber jackets a bundy obecně budou tvým skvělým parťákem na tento podzim. Nejenže se dají najít skvělé motorkářské bundy za pár korun v sekáči, ale také můžeš vytáhnout svou starou koženou bundu a zpestřit ji například vlastní malbou na zádech. Pokud sám/sama sobě po umělecké stránce moc nevěříš, na Instagramu existuje spousta mladých umělců, kteří se tohoto úkolu velmi rádi ujmou, a ty navíc budeš vypadat cool.

ÁČKOVÉ SUKNĚ

Áčkové sukně nejenže může nosit doslova každý, ale také se dají skvěle kombinovat a vrstvit s dalšími kousky oblečení. S vysokými kozačkami rozhodně nešlápneš vedle, ale pokud bys rád/a vyzkoušel/a něco nového, zkus ji vynést společně s kalhotami.

SVETRY

Co jiného lépe vyjadřuje podzimní sezónu než Pumpkin Spice Latte a svetry! Nejenže jsou extrémně pohodlné, ale vypadají cool v jakémkoliv motivu či vzoru. Neboj se sáhnout i po výraznějších barvách, které tvůj outfit probudí k životu.

KABÁTY

Hon na perfektní trench coat už je dávno zahájen, avšak jestli stále nemůžeš najít ten pravý, zkus se poohlédnout i po klasických střizích, nebo naopak velmi vintage kouscích, klidně i s většími volány. Věnuj pozornost i výběru ideální délky! Myslím, že není třeba připomínat, že kabát po kolena není kabát.

SAKA A OBLEKY

Kdo říká, že oversized saka už jsou OUT, tak se silně mýlí! Jednobarevné obleky ve výrazných barvách nebo asymetrické obleky i nadále zdobí ulice tohoto velkoměsta.

ASYMETRIE A CUT-OUT

Cut-out a asymetrické kousky jsou stále v módě. Ne nadarmo se říká, že opaky se přitahují. Kontrastní materiály a vzory spolu s výraznými siluetami se v londýnských ulicích objevovaly v nemalém množství.

NEW LONDON LOOK

Někteří návštěvníci se nechali inspirovat samotnými přehlídkami, a jednotlivé prvky tak už během týdne módy aplikovali i na své outfity. Křiklavé barvy, puntíky, hodně tylu a krajky jsou budoucími trendy příští sezóny a my už teď máme možnost se nechat inspirovat v praxi.

Jaký je tvůj oblíbený look? Dej nám vědět v diskuzi! 👇