Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

LONDON FASHION WEEK: Nejlepší přehlídky

Londýnský fashion week je za námi, a proto je ideální čas se poohlédnout za těmi nejlepšími přehlídkami, které jsme tento rok mohli vidět. Opakující se vzory, barvy a materiály nám skvěle poodhalují trendy na příští rok.

Richard Quinn

Návrhář Richard Quinn nás letos opět překvapil neuvěřitelnými siluetami, které svým tvarem zcela jistě vybočují z řad normálnosti. Přenádherné, honosně zdobené černé róby byly hlavním prvkem celé přehlídky. Dominantní černou barvu prolínaly výrazné pestré barvy s květinovými vzory či výraznými puntíky.

Emilia Wickstead

Romantická přehlídka, která se nesla v duchu decentních střihů a barev. Jemná béžová scéna dokonale podtrhla smyslnost a barevnost každého looku. Oděvy zvýrazňující jemné ženské rysy zdobily na přehlídce každou ženu.

Christhoper Kane

Návrhář Christhoper Kane letos spojil eleganci saténu v decentních pastelových barvách, tvrdost černého latexu a pohodlí šedého kašmíru.

Stefan Cooke

Pro někoho možná „obyčejná“ přehlídka, avšak Stefan Cooke letos svou kolekcí vyzdvihl krásu denimu, který doplnil o zajímavé svetry a vzory na svých bomber bundách.

Erdem

Kolekce plná tylu, svatebních šatů, květinových vzorů a korzetů! Takto bych popsala novou kolekci značky Erdem. Budoucí nevěsty ať se inspirují a nebojí se sáhnout po dlouhé sukni v kombinaci s dokonale padnoucím sakem.

Simone Rocha

Simone Rocha v nové přehlídce předvedla opravdu maximum. Každý outfit byl dotažen do posledního detailu. Muži nosící sukně nebo volánové halenky v kombinaci s bomber bundou jsou novým ideálem příštího roku!

Nensi Dojaka

Ladná krása. Spojení nádherných žen všech tvarů a velikostí spolu s jemností krajky a mesh látky vytvořilo absolutně snovou atmosféru během celého londýnského fashion weeku. Jemné odstíny červené a růžové barvy v kombinaci s flitry a zvířecími vzory evokují sílu ženského sex-appealu.

S.S.Daley

Přehlídka, která jako první v historii londýnského fashion weeku reprezentovala v rámci své nové kolekce i plus size muže, se nesla v duchu romantické atmosféry inspirující se zamilovanými dopisy mezi Vitou Sackville-West a Violet Trefusis. Neobyčejné, avšak stále velmi nositelné květinové vesty a košile skvěle doprovázejí jemné společenské kalhoty, ale i saka, jež máme možnost vidět napříč celou přehlídkou.

Molly Goddard

Přehlídka Molly Goddard tento rok nevynechala snad jedinou barvu. Tylové sukně, mesh látky, květiny, volány a neonové barvy jsou výraznými prvky této kolekce. Maximalisté mohou jásat, protože příští rok bude hlavně o barvách a výrazných vzorech.