Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

LOL NEWS: Shopaholic Adel na letních gumách, poslanec přednášel morseovkou a krádež stroje na zmrzlinu

Svět je neobyčejné místo, ve kterém se mnohdy dějí opravdu šílené věci, zejména na internetech. Právě čteš rubriku LOL News a tohle jsou ty nejvtipnější zprávy, které jsem za poslední týden objevil na internetu.👇

Proč někdo v zimě krade zmrzlinové stroje a smetanu, ptají se policisté

Jihomoravští policisté si lámou hlavu nad novým případem, který se odehrál v Břeclavi. V tamější provozovně někdo sebral dva profi stroje na výrobu zmrzliny a desítky litrů smetany. Podle vyšetřovatelů je netypické, aby zloděj kradl podobné vybavení v zimě, píše Brněnská drbna.

LOL NEWS: Sekuriťák z Brna zabránil velké máslové krádeži

by @yanhoechka

Shopaholic Adel bourala ve sněhu na letních gumách: Ohrožování lidí na silnici mám ve smlouvě, říká

Jedna z nejbizarnějších osobností na českých sociálních sítích Shopaholic Adel (29) měla nehodu. Podle videa, které se objevilo na TikToku, Adéla se snoubencem Davidem nevytočili prudkou zatáčku z kopce. Nejhorší na celé situaci bylo, že absolutně netušili, že jedou na letních gumách. Po nehodě navíc zjistili, že nemají povinnou výbavu, jako je trojúhelník. Celou situaci se nejdříve snažili shodit na řidiče druhého auta a následně Adéla oznámila, že auto mají na splátky a dle smlouvy musí jezdit na letních gumách, píše vipstar.cz.

LOL NEWS: Brambůrky s příchutí vagíny a kandidující „bába pod kořenem“

by @yanhoechka

Poslanec ANO pronesl část vystoupení v Morseově abecedě

Poslanec ANO Hubert Lang (ANO) pronesl část svého vystoupení ve Sněmovně k vyslovení nedůvěry vládě v Morseově abecedě. Předsedající Jan Skopeček (ODS) pak nabádal zákonodárce k zachování důstojnosti, píše ČTK.

Socky týdne:

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.