Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

LOL NEWS: Nutrie nechtěla pustit kozy do chlívku a brněnské křovisko vydalo celostátně hledaného muže

Svět je neobyčejné místo, ve kterém se mnohdy dějí opravdu šílené věci, občas si dáš šunkovou rolku. Právě čteš rubriku LOL News a tohle jsou ty nejvtipnější zprávy, které jsem za poslední týden objevil na internetu. 👇

Nutrie nechtěla pustit kozy do chlívku, museli ji vyhnat hasiči s lopatou

K neobvyklému zásahu vyjížděli hasiči z Radnic na Rokycansku. Museli si poradit s nutrií, která se bez dovolení nastěhovala do chlívku a za žádnou cenu do něj nechtěla pustit kozy, které v něm trvale žijí, píše iDnes.cz.

LOL NEWS: Nelegální výrobna škvarků, zabavené zapalovače a zásahovka v kostýmech Marvel

by @yanhoechka

Brněnské křovisko vydalo celostátně hledaného muže. Byla mi kosa, řekl 

Chvíle nevolnosti, trápení a zimy zakoušel muž v Brně, který se válel v křoví. Předtím intenzivně popíjel alkoholické nápoje, což nešťastníkovi sebralo síly natolik, že se zmohl na pouhé volání o pomoc. Opilec, který je v celostátním hledáčku policie, se po čtyřech hodinách dočkal záchrany, píše Brněnská drbna.

LOL NEWS: Sekuriťák z Brna zabránil velké máslové krádeži

by @yanhoechka

Inflace dosáhla severního pólu, hrozí nedostatek Santa Clausů

Santa letos nejspíše nedorazí. Není to kvůli tomu, že by se mu něco stalo, ale zkrátka proto, že kvůli inflaci je Santů málo. Mitch Allen, který je zakladatelem společnosti HireSanta.com, jedné z největších světových personálních agentur pro vánoční baviče, tvrdí, že letos se ve Spojených státech amerických přihlásilo do práce minimum lidí převlíkajících se za tento symbol amerických Vánoc, píše NPR.

Kdo to čte, je vůl, napsala Správa železnic do jízdního řádu. Teď hledá viníka

Správa železnic řeší bizarní problém s podobou odjezdové tabule pro stanice Benešov u Prahy. Neznámý vtipálek umístil do oficiální podoby dostupné na stránkách Správy železnic nový piktogram, ke kterému ve třech větách přidal vysvětlivku: Kdo to čte, je vůl, píše Benešovský deník.

Socky týdne:

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.