Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

LOL NEWS: Krádeže demonstrací, Ryneš vs Galatasaray a Jágr děkující přítelkyni

Svět je neobyčejné místo, ve kterém se mnohdy dějí opravdu šílené věci. Právě čteš naše LOL News!

Demonstranti zlodějíčci

Že Češi občas rádi kradou, to je známá věc. Nově se ale rozmohl nový nešvar, a to jsou krádeže demonstrací. S novým trendem přišla skupina protivládních proruských samozvaných „národních hrdinů“, kteří při pondělní stávce zemědělců ovládli Malostranské náměstí a pozornost místo na zemědělce mířila právě k nim. Zatímco část zklamaných zemědělců nasedla do traktorů a předčasně si to šmárovala z magistrály zpátky domů, na místě museli při potyčkách demonstrantů zasahovat těžkooděnci. Asi se jim osvědčila ukradená stávka učitelů na konci listopadu, od které se nakonec distancovalo i samotné školství. Dezinformační scéna v Česku je prostě mazaná.

Ryneš vs Galatasaray

Po odvetném a vítězném zápase Sparty proti Galatasaray Istanbul se po konci utkání strhla potyčka. Tým z Turecka úplně neunesl prohru, a tak se to trošku semlelo. Dvaadvacetiletý fotbalista Matěj Ryneš se toho nebál, stoupl si dopředu, zachytil pushkick a zbytek? No podívej se sám*sama. Někdo by se tady měl naučit prohrávat.
s/o Blbýkopačky

Jágr byl zase vtipnej

Jaromír Jágr se jako čtvrtý Čech dočkal velké slávy, když jeho famous 68 Pittsburgh Penguins vyřadili a číslo tak navždy zůstane jen jako JJ68. Při děkovné řeči hokejová legenda skvěle zavtipkovala

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.