Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

LOL News: Fanoušci hokeje, kočičí stelivo místo Xboxu a zombie holubi

Svět je neobyčejné místo, ve kterém se mnohdy dějí opravdu šílené věci, voda padá a svět se točí. Právě čteš rubriku LOL News a tohle jsou ty nejbizarnější zprávy, které jsem za poslední týden objevil na internetu.

Hokejový fanoušek Brna sebral fandovi Olomouce šálu. Hrozí mu deset let vězení

Dvaatřicetiletý cizinec, hokejový fanoušek Brna, sebral v neděli v centru Olomouce cestou na ligový zápas klubovou šálu patnáctiletému fandovi domácího týmu. Místo v hokejové hale tak skončil v policejní cele a nyní mu hrozí až deset let vězení. Právo o případu ve středu informovala policejní mluvčí Petra Vaňharová, píší novinky.cz.

LOL NEWS: Brambůrky s příchutí vagíny a kandidující „bába pod kořenem“

by @yanhoechka

Holubi se po záhadném ptačím viru proměnili v podivné zombie s pokroucenými krky

U britských holubů, kteří onemocní holubím paramyxovirem, známým také jako PPMV nebo Newcastleská nemoc, se objevuje v poslední době řada neurologických příznaků, včetně prudce zkrouceného krku a třesoucích se křídel. Ano, v Británii řádí zombie holubi, píše Mirror.

Hráč zuří, na Amazonu si objednal Xbox za 450 liber, místo toho dostal kočičí stelivo

Poté, co hráč vysolil peníze za nový Xbox, zůstal rozzuřený, když mu poštou dorazil nákup od Amazonu – a zdaleka to nebylo to, co si objednal. Matthew Tonkin byl znechucen, když mu místo nového Xboxu Series X, který ho stál neuvěřitelných 449 liber, přišel pytel kočičího steliva, píše Mirror.

Socky týdne:

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.