Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

LOL NEWS: Drakeův pan domácí, umění z exkrementů na brněnském gymplu a dva lachtani z fondu oprav

Svět je neobyčejné místo, ve kterém se mnohdy dějí opravdu šílené věci. Právě čteš naše LOL News!

Drake leak

Úspěšná kariéra, spousta peněz na účtu a teď ještě tohle. Na sociální síti X se nedávno objevilo video, ve kterém hrálo hlavní roli přirození kanadského rappera Drakea. Ano, čteš správně. Očividně se nějaké to leaknutí fotky či videjka stává i těm největším hvězdám. Drake je známý především pro svoji hudební dráhu, ale aktuálně se k tomu přidá i něco jiného, podobně velkého jako jeho kariéra. Ne jeden muž by mu mohl závidět. Neví se, komu bylo video určeno, každopádně si na videu zpěvák doopravdy dopřává. No, podívej se na to sám*a. Možná, že se jedná o dobře propracovaný deep fake, ale kdo ví? (btw. stačí hledat Drake "leak")

Vlastníci bytů si z fondu oprav pořídili lachtana

Tak zní nadpis na Novinky.cz. Jestli sis stejně jako já myslel*a, že se jedná o opravdového lachtana, jsi na omylu. Jde o repliky ukradených sošek, které dříve visely nad jednotlivými vchodovými dveřmi. Vlastníci pořídili také vlaštovky, kočku nebo býka. A protože se původní odcizená měděná díla sochaře Břetislava Holakovského nenašla, nové sochy vytiskla téměř za sto tisíc 3D tiskárna. Money z fondu oprav well spent!

Foto: ÚMO Plzeň 2

Fekálie jako pokus o umění

Na EKO Gymnáziu Brno se někdo rozhodl být umělcem. Na tom by samozřejmě nebylo nic zvláštního, kdyby však místo barev nepoužíval výkaly. Na Instagramu se prezentuje jako @zachodovyfantom.revival a s exkrementy pomazává záchodové mísy, nádržky, prkýnka... a vlastně všechno možné v okolí toalety. Můj šálek kávy to zrovna není, ale instagramový účet už zaznamenává první úspěchy a má téměř 500 sledujících! Škola si na pomoc v boji proti umělci s výkaly povolala policii i právníky, píše Brněnská drbna. Dej nám vědět do komentářů, zda by podle tebe měl být Záchodový fantom dopaden!

To byly tvoje pravidelné LOL NEWS, tak zase za týden!

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.