Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

LOL NEWS: Dětská chyba v Lize mistrů, Stormtrooper zabiják a kůň čekající na vlak

Svět je neobyčejné místo, ve kterém se mnohdy dějí opravdu šílené věci. Právě čteš naše LOL News!

Gabriel z Arsenalu v zápase proti Bayernu chytil balon do ruky, penalta se však nekopala

V čtvrtfinále Ligy mistrů v úterý 9. dubna se objevila ne jedna kuriózní situace. Tahle z nich však byla pro fanoušky fotbalu nejhorší. Obránce Gabriel po rozehrávce od brány chytil míč ve vápně do ruky, což by podle pravidel mělo znamenat hru rukou a Bayern by měl kopat penaltu. Jenže to se nestalo. Rozhodčí vysvětlil tuto chybu jako klukovskou a pokusil se tím vysvětlit, proč ji tím pádem nebude pískat. Blbé na tom je, že Liga mistrů není úplně klukovská soutěž a fotbalisti, kteří hrajou na takto vysoké úrovni, i přesto, že klukovskou chybu udělají, by měli být potrestáni. V tomto případě jasnou penaltou.

Stormtrooper zabiják

Na Skotskou policii byl nahlášený ozbrojený muž s palnou zbraní cestující ve vlaku. Policisté poté, co se vlak vrátil do stanice, zjistili, že se jedná o cosplay Stormtropera ze Star Wars. Muže pak doprovodili na policejní stanici, kde zjistili, že jeho údajná palná zbraň byla jen plastová rekvizita neboli blaster. Muž byl dopraven domů a byl požádán, aby ve vlaku celý svůj kostým nadále nenosil. Ten argumentoval tím, že za celých deset let ho ještě nikdy nikdo nezastavil, píše server upi.com.

Kůň čekající na vlak

Představ si, že v klidu čekáš na vlak, koukáš do telefonu, možná projíždíš Tiktok a najednou se před tebou projde kůň. To přesně se stalo v Sydney v Austrálii, někomu totiž utekl závodní kůň. Když vlak přijel do stanice, raději neotvíral dveře, aby se nikomu včetně koně nic nestalo. Celý incident se obešel bez nehod a kůň se vrátil ke svému majiteli v pořádku domů, každopádně je to vtipná podívaná.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.