Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Lewis Capaldi, Ed Sheeran nebo Selena Gomez. Jaká jsou očekávaná alba v roce 2023?

Co přesně přinese příští rok, nikdo neví. Můžeš se ale těšit na plno nové hudby. I když je ještě brzo, několik významných alb je už ohlášených! Kdo vypustí v příštím roce desku?

Lewis Capaldi

Skotský zpěvák vydá 19. května desku s názvem Broken By Desire To Be Heavenly Sent. Současně ohlásil plánovanou tour a vypustil Forget Me, jeden z nových singlů, který se na albu také objeví.

Travis Scott

Travis ohlásil vydání čtvrtého studiového alba Utopia. Mělo by vyjít v prvních měsících příštího roku a podle jeho slov se na desce snaží vykreslit ideální svět, kde se lidé mezi sebou dokážou bavit. „Myslíte si, že Utopie je svět, ve kterém je všechno skvělý. Ne. Je to hlavně o komunikaci. Poslední roky byly plný sr*ček a všichni se akorát nesnášej a kvůli čemu? Protože spolu neumíme mluvit, nenasloucháme, nerozumíme si…,“ upřesnil v rozhovoru pro magazín CR Men.

Selena Gomez

Selena se po třech letech vrací a plánuje v příštím roce vydat album rovnou s 24 tracky. Podle jejích slov bude velmi osobní a v textech poodhalí i problémy bývalých vztahů. Datum zatím není známo.

Sam Smith

Gloria. Tak se má jmenovat novinka anglického songwritera Sama Smitha. Známé je i datum vydání. Album si budeš moct pustit už na začátku roku, přesněji 27. ledna. Sam Smith ho nahrával střídavě v Londýně, Los Angeles a na Jamajce. Podělil se také o cover desky.

Ed Sheeran

Na Instagramu popový velikán potvrdil, že v roce 2023 také vydá novinku. O informaci se podělil ve videu, na kterém děkoval fanouškům za překonání jedné miliardy poslechů na Spotify u písně Shivers.

Pozvi mě na šnyt 🍺

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.