Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Lehká váha má nového šampiona! Keita ukončil Buchingera rychleji než Conor McGregor

První německý turnaj organizace OKTAGON je úspěšně za námi. Večeru kraloval mladý dravec Losene „Black Panther” Keita, který v prvním kole technicky knockoutoval slovenskou legendu Ivana Buchingera. Vémola dominantně zdemoloval Pasternaka a vyzval k souboji německého terminátora Stephana Pütze.

Ať žije nový král! Keita potvrdil své kvality a stal se šampionem

Hlavní zápas turnaje OKTAGON 33 nabídl neskutečnou bitvu dvou šampionů. Ivan Buchinger do klece nastupoval jako právoplatný šampion a Losene Keita jako ten prozatímní. Mladý a hladový Keita už před soubojem tvrdil, že Bukiho zničí ve velkém stylu, což bylo hodně sebevědomé prohlášení, které však dokázal dokonale splnit.

Od zaznění gongu totiž ukázkově bránil Buchingerovi pokusy o přesunutí boje na zem, čímž rozhodil Ivanovu strategii, a poté rozjel své proslulé bomby, které jsme v rámci OKTAGONu mohli vidět v Keitově premiéře v souboji s tehdejší trojkou váhy Karolem Ryšavým. Buki se do poslední chvíle bránil, ale nakonec padl, a přišel tak o jeden ze svých dvou pásů šampiona. Keita po dominantním výkonu a ukončení Bukiho ve třetí minutě prvního kola oznámil, že mu vezme i druhý šampionský opasek v nižší váze do 66 kilogramů. Pokud se to Keitovy podaří, bude teprve druhým a zároveň nejmladším double championem v historii OKTAGONu.

Cítím se opravdu skvěle, ale vlastně nejsem překvapený. Právě kvůli tomu jsem chtěl zápasit s Ivanem, protože dobře vím, co dokážu a jaké jsou mé schopnosti. Styly rozhodují o zápasech. Můj styl je ve srovnání s Bukiho stylem skvělý. Jsem moc rád, že se mi podařilo vyhrát právě takhle. Dokonce ani Conor McGregor Ivana takhle neporazil. Jsem tedy moc šťastný!
Losene Keita o své výhře

Ivan Buchinger v roce 2012 zápasil s legendou MMA Conorem McGregorem. Buki tehdy zápas prohrál a nejpopulárnější Ir ho knockoutoval v čase 3:40 prvního kola. Losene Keita stihl Buchingera ukončit ještě o 40 vteřin dříve než McGregor.

Vždy musí jeden prehrať a tentokrát som to bol já, kto prehral… Môj súper bol veľmi dobre pripravený na mňa a poznal moju slabinu a to je práve to prvé kolo…. Okrem jednej prehry, čo bola na body, som vždy prehral v prvom kole a na KO. Je to už tak, sú veci ktoré nezmeníš, aj keď veľmi chceš. Ďakujem Vám všetkým, ktorí ste mi fandili a poslali toľko správ. Dávate mi silu, ale bohužiaľ to nie vždy vyjde tak, ako si to predstavujeme…”
děkoval Ivan Buchinger na svých sociálních sítích

Dokonalá statistika: Losene Keita měl v zápase proti Buchingerovi 100% signifikantnost svých úderů. Všech 15 ran čistě trefil.

Vémola porazil Pasternaka. Souboj Terminátorů se blíží

Po úspěšném ukončení rapera Marpa v boxerském zápase před dvěma týdny si Karlos Vémola na německé OKTAGON premiéře došel pro další důležité vítězství. Polského „Wampíra” Pasternaka dokázal po první minutě prvního kola dostat na zem, kde následně zamkl arm-triangle (technika, ve které je protivník škrcen mezi svým ramenem a soupeřovou paží), a zápas ukončil na submisi. Za dva týdny dvě ukončení před limitem. Vémola neskrývá spokojenost.

Před zápasem jsem si říkal, že jak jsem chtěl knockoutovat Marpa a rozhodčí mě o to připravil, tak že by pro mě největším vítězstvím v tomto zápase bylo, kdybych frajera, který má černý pásek v jiu jitsu, zatímco já žádnej, ukončil a speciálně na tenhle side choke. A přesně to se mi povedlo, takže z toho mám obrovskou radost.
reagoval Karlos Vémola na dominantní výhru

Karlos Vémola po svém triumfu vyzval k souboji nejúspěšnějšího německého MMA zápasníka, terminátora StephanaT-800” Pütze, který na turnaji OKTAGON 33 taktéž zvítězil.

V OKTAGONu je jenom jeden král a teď už to ví i v Německu!
Karlos Vémola

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.