Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Lars Kepler: Knihy, které stojí za přečtení

Nemáš nápad, co si přečíst? Zkus švédskou dvojici Lars Kepler!

Lars Kepler je pseudonym pro dvojici švédských manželů – Alexandru Coelho Ahndoril a Alexandera Ahndorila. Oba se živili jako spisovatelé ještě před tím, než začali pracovat a psát společně.

Pod pseudonymem píší sérii Joona Linna, která sleduje příběh detektiva na policejním národním oddělení. V knihách Hypnotizér a Stalker se také objevuje psychiatr a psychoterapeut se specializací na psychotraumatologii a psychiatrii katastrof, Erik.

V roce 2015 vyšel od Larse Keplera samostatný román, který se nazývá Playground.

Hypnotizér

Příběh vypráví o psychiatrovi Erikovi, který je uznávaným odborníkem na léčbu traumat pomocí hypnózy. Jednu noc ho vzbudí telefonát a je mu řečeno, aby ihned dojel k případu malého chlapce ve velmi kritickém stavu. Erik však v tu dobu více než deset let hypnotizéra nedělá a původně s tím chtěl nadobro přestat.

Tento případ v něm však probudí něco, co ho přiměje změnit názor.

Lars Kepler - Hypnotizér

199,-

Písečný muž

Příběh začíná představením mladého muže, který se prochází kolem železničního mostu. Je těžce nemocný a to není vše – v nemocnici vyjde totiž najevo, že podle úmrtního listu má být už sedm let po smrti.

Podle informací ho zabil sériový vrah, který byl hned po této události poslán na psychiatrii, kde byl držen v naprosté izolaci.

Lars Kepler - Písečný muž

199,-

Stalker

Pastor Rocky Kyrklund byl před devíti lety odsouzen za brutální vraždu. On si však z události nic nepamatuje. V dobu, kdy je Rocky propuštěn zpět na svobodu, někdo pošle policii video, na kterém je vidět žena v okně. Ta je další den nalezena mrtvá.

Policii přijde další video... kdo za tím stojí?

Lars Kepler - Stalker

199,-

Další knihy

Lars Kepler - Zrcadlový muž

339,-

Lars Kepler - Lovec králíků

199,-

Lars Kepler - Lazar

199,-

Lars Kepler - Svědkyně ohně

199,-

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.