Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

La Casa de Papel
je zpět!

Pokud jsi taky jeden/jedna z těch, kterého smetla vlna obsese Papírovým domem, tak se máš na co těšit! Je tu konečně další a zároveň poslední série. Co nás v ní čeká?

Pokud jsi neviděl poslední sérii, nečti dál: Spoiler alert!

V minulé sérii přišel obrovský zvrat, který snad nikdo nečekal. Teď se můžeme těšit na závěrečných pět dílů, které vyjdou 3. prosince 2021 a budou oficiálním koncem celé show.

Co nás čeká?

Když na konci série umírá hlavní postava Tokio, všichni zůstávají v šoku. Tohle byla jedna z nejodvážnějších vražd postav, jaké kdy byly v televizi viděny. Troufám si říct, že překonala i smrt Daenerys Targaryen ve Hře o trůny.

Tokio byla vždy ústředním bodem celého seriálu. Ještě důležitější je, že Tokio byla vypravěčem celé série. Obě loupeže jsme sledovali jejíma očima. Co se tedy bude dít?

Pátá sezóna obsahuje Volume 1, kterou jsme už mohli vidět. Volume 2, které nás čeká nyní je skutečným finálem. Ale jak může Money Heist pokračovat bez Tokio? Bude nás Tokio i nadále vést a vyprávět posmrtně jako Lester Burnham v American Beauty? Vrátí se Tokio prostřednictvím vzpomínek? Možná je to všechno zlý sen, halucinace nebo nějaká odchylka vesmíru. To poslední se avšak zdá velmi nepravděpodobné, dokonce i pro Money Heist.

Volume 2 bude nabitá emocemi a neskutečnou scénografií. Podle traileru je každá minuta plná napětí a nečekaných zvratů. Tak to abychom se na to připravily, jelikož největší světová loupež bude mít již brzy své velké finále.

Je to ale uplný konec?

Španělská verze je sice u konce, ale Netlix právě oznámil 2 obrovské novinky!

  • V roce 2022 vyjde Korejská verze Money Heist, kde si zahraje například i herec ze Squid game – Park Hae-soo. Korejská kinematografie stojí za to, takže se máme na co těšit.
  • V roce 2023 výjde spin-off s názvem "Berlin", ve kterém bude nadále hrát Pedro Alonso jako představitel Berlina a bude pokračovat ve vyprávění jeho příběhu o mistrovských loupežích.

TRAILERY:

La Casa De Papel Part 5 Premiere - Madrid