Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Kryštof Novák: Clash ještě nějaký proběhne, Survivor bych možná taky zkusil

Kryštofa můžeš znát z reality show Love Island, kde vyhrál druhou řadu, nebo z Clash of the Stars, kde vyhrál jeden z nejrychlejších zápasů. Na co se ještě chystá?

Většina lidí tě zná z reality show Love Island, proč ses vůbec rozhodl do show jít? Chtěl ses zviditelnit?

Pokud se člověk přihlásí do podobné reality show, tak v tom určitě vidí i formu zviditelnění se, každopádně rozhodně to nebyl hlavní faktor, proč jsem se do Love Islandu rozhodl jít. Potřeboval jsem změnu v životě a chtěl jsem zažít něco novýho. Poznat nový lidi, anebo mít nový zážitky, na který budu rád vzpomínat.

Vzhledem k tomu, že jsi s Deni show vyhrál, zajímá mě, jestli v tom byla nějaká taktika?

Taktika určitě žádná nebyla. Nebo alespoň ne ve smyslu, že bychom si něco plánovali. Chtěli jsme jen být sami sebou, chovat se tak, jak se chováme normálně a jak nás naše okolí zná.

Před Love Islandem jsi pracoval jako učitel, podporovali tě tvoji žáci? A pokračuješ s touto prací i nadále? (Pokud ano, změnilo se něco?)

Jako učitel už bohužel nepracuju. Po návratu z Love Islandu na to nebyl vůbec čas, takže jsem odešel. Za žáky jsem se byl párkrát podívat a byli moc rádi, že mě vidí. Podporovali mě poměrně hodně, co jsem se tak zpětně doslechl, a udělalo mi to neskutečnou radost.

Ve vile jste u sebe neměli dva až tři měsíce telefon, jaké bylo být takovou dobu úplně odříznutý nejen od sociálních sítí, ale obecně od zdrojů informací?

Být dva a půl měsíce bez telefonu bylo popravdě vážně super. Najednou si člověk uvědomil, že dny jsou poměrně dlouhé a dost se toho stihne.

Panovala ve vile rivalita, nebo jste se skamarádili natolik, že jste byli jedna velká parta, která si užívala pobyt?

Řekl bych, že o rivalitu se tam ani tolik nejednalo. Samozřejmě nebylo příjemný, když si někdo vybral váš protějšek do páru a vy jste tam pak musel být sám a koukat se na to, jak oni tvoří nový pár. Ale jinak jsme byli přesně ta parta kamarádů, která si „vyjela na dovču“.

Byl jsi také účastníkem posledního Clash of the Stars, jak dlouho ses na zápas připravoval a jaká byla tvoje taktika? 

Turnaj Clash of the Stars jsem si moc užil. I když mi v přípravě pořád něco házelo klacky pod nohy, tak jsem si to naplno užil. Připravoval jsem se zhruba dva, dva a půl měsíce a taktika byla jednoduchá, vyhrát. Nepřicházelo v úvahu, že bych prohrál. Mám v povaze bojovat za každou cenu a takový byl i plán.

Zápas jsi vyhrál během pár sekund, jaký to byl pocit? Užil sis to i tak nebo jsi čekal, že bude zápas trvat déle?

Upřímně, čekal jsem, že to bude trvat déle. Bylo to nějakých 81 vteřin, co jsme tak s týmem koukali na záznam. Soupeř měl už na tiskovce a před samotným zápasem silný řeči, ale já už dva dny před akcí věděl, že to hlavou nezvládá a že to bude rychlý. Každopádně klobouk dolů před Tomášem, že do toho šel a za dva měsíce se dokázal naučit, co se naučil. Ne každý by takovou výzvu přijal.

Plánuješ jít ještě do nějaké reality show? Co třeba Survivor? Nebo znovu Clash?

Určitě chci zápasit dál, takže Clash ještě nějaký proběhne. A co se týče Survivoru, tak kdo ví, možná bych to zkusil.

Co děláš ve volném čase?

Ve volném čase se věnuju trénování. Jelikož jsem fitness trenér, tak trávím dost času ve fitku. Ale jinak si samozřejmě užívám společný čas s Deni.

Velkou část tvého života tvoří láska ke sportu a fitness, je něco, co bys doporučil lidem, co chtějí s fitness začít? Jakým chybám by se třeba měli vyhnout?

Lidem, kteří chtějí začít se sportem, ať už jakýmkoliv, bych vzkázal tohle – PROSTĚ ZAČNĚTE! Důležitý je, aby člověk vůbec začal. To je ten první krok. Co se týče fitka, tak bych určitě doporučil, aby k sobě měli někoho, kdo už o tom něco ví, protože zrovna u cvičení si pak člověk může víc ublížit než pomoct. Ale jakmile člověk jednou začne a vydrží, tak je to to nejlepší, co pro sebe může udělat.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.