Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

K-POP UPDATE: IKON odchází od YG a Jisoo z BLACKPINK hlásí sólo projekt

Největší a nejdůležitější news ze světa K-popu za posledních 14 dní!

Předávání 37th Golden Disc Awards

Jízda v předávání cen nekončí. 7. ledna 2023 se předávaly třicáté sedmé Golden Disc Awards. Na vítěze se můžeš podívat tady.

Přehled mých personal fave momentů 👇

Aren't monks supposed to be, idk, nice and respectful???

Namjoon si nedávno udělal trip do chrámu Hwaeomsa u hory Jirisan. Hezký výlet, na kterém si udělal fotky, postnul je na Instagram, a ještě si popovídal s tamním mnichem, kterému svěřil svoje osobní informace. Jeden by si myslel, že zrovna mniši budou respektovat soukromí, ale tohle není ten případ. Tenhle mnich šel totiž s informacemi rovnou do novin, které pak vydaly o Namjoonově návštěvě článek i s detaily jejich konverzace.

RM z toho samozřejmě radost neměl, svou reakci sdílel na Instagram.

I fanoušci jsou naštvaní a mají na to plné právo. Když už i mniši běhají s kousky informací za reportéry, tak je to opravdu špatné.

I'm not ready, you're not ready, we're not ready

Taeyang a Jimin oznámili collab na digitálním releasu Vibe. My už jsme mohli vidět teaser i nějaké fotky. Projekt vychází 13. ledna.

Mom and dad???

Máme tu nový IT couple roku. Je jím zpěvačka IU a herec Lee Jong-suk. Studio HighZium vydalo oficiální statement, ve kterém potvrdilo, že jsou tihle dva ve vztahu, a dokonce vyzvali, aby fanoušci jejich vztah podpořili. Adorable.

Slay away, babes

S novým projektem se hlásí TXT. Čekat můžeme další minialbum, které vyjde ve třech verzích.

Jisoo solo timeeee

Jisoo je poslední členka BLACKPINK, která nás ještě nepoctila svým sólo projektem. Ten je ale teď konečně na cestě, my se nemůžeme dočkat!

IKON odchází od YG

Skupina IKON nedávno oznámila odchod od YG entertainment. Jejich smlouva se blížila ke konci a podle oficiálního statementu úplnému ukončení předcházel dlouhý rozhovor mezi členy a společností, ve kterém obě strany došly k závěru, že nejlepším řešením bude dát si navzájem sbohem.

Není to ale důvod ke smutnění, protože IKON zůstane jako skupina pohromadě, novou smlouvu podepsali u 143 Entertainment. My jsme zvědaví, co jejich společná budoucnost přinese.

Uniklo nám něco? Dej vědět v diskuzi!

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.