Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Komentář Kuby Kohouta: Jak jsem šel na Clash of the Stars 2

25. června se odehrál druhý „galavečer“ Clash of the Stars. Tentokrát už jsem nezůstal jenom doma na gauči, ale vydal jsem se přímo do Sportovní haly Královky užít si tenhle bizár z první ruky.

Těšil jsem se jako malej kluk. Protože co je větší a lepší bizár než koukat na souboje českých internetových hvězdiček? Koukat na souboje českých internetových hvězdiček naživo. Když jsem dorazil k hale, tak mě docela překvapilo, jak velkej zájem o tuhle klauniádu je. Před vstupem byla fronta až za roh a pořád chodili další a další lidi.

Já jsem měl naštěstí jako ověřený komentátor minulého klání VIP vstup a frontu jsem čekat nemusel. Díky akreditaci jsem se ale zároveň dostal i trochu do zákulisí a viděl jsem, jak v určitých směrech organizace pokulhává. Jako fatální organizační chybu vidím hlavně to, že nám při vstupu nikdo neřekl, že v druhém patře je místnost s cateringem, takže jsem si nejdřív jako ten největší jouda dal vídeňský párky za 65 korun.

Co se týče lístků a pásek, tak to bylo taky strašně zmatený. Nikdo moc nevěděl, kam může, takže se ve finále i lidi s úplně základní vstupenkou dostali dolů ke kleci. Já se asi třikrát dostal přímo do klece, i když teda úplně nevím, jestli jsem tam mohl. Naštěstí na tom sekuriťáci byli dost podobně, takže mě s úsměvem pustili.

Dostal jsem se do klece, ale ani nevím jak

Oproti prvnímu „ročníku“ mi přišly zápasy o něco nudnější (vyjma Koleso – Kril). Těžko říct, jestli to bylo tím, že jsem minule doma na gauči neměl nic lepšího na práci než se jenom koukat a nelákal mě plný tác řízků, ale nemělo to prostě takový grády. Proto se v následujících řádcích chci pověnovat jenom těm lepším (možná spíš míň horším) zápasům.

Řízky bombastický

Kluk s kamením vs. Rošťák Svobík

Už před začátkem zápasu oba kluci vyhráli cenu za ty nejhorší přezdívky celýho večera. A to tam byli i experti, co se pojmenovali Anakonda. Kluk s kamením na minulém COTS vyzval do ringu Adama Kajumiho, ten ho však poslal do háje, takže se musel spokojit s trochu horší verzí. Kluk s kamením jako jedna z největších postav českého bizáru nezklamal. Den před zápasem po svém soupeři házel vajíčka a celkově si dost věřil.

V hale nám tvrdil, jak chce tímhle všem dokázat, kdo opravdu je a že chce, aby na něj lidi změnili pohled. 20 minut poté nastupoval na písničku Chytila jsem na pasece žížalu. V jeho realizačním týmu byli sice čtyři členové, ale součet jejich věků by podle mě zdaleka nedal trojciferné číslo. No, prostě sranda. V kleci dostal totálně naklepáno a prohrál. Do svého portfolia trapasů si tak může po tomhle večeru přidat i to, že ho zbil někdo, kdo si říká Rošťák Svobík.

Uhlířka vs. Angie

Tenhle zápas byl dost nahoru dolu. Bylo vidět, že už tak v polovině druhého kola holky vůbec nemůžou, a tak zbytek utkání nebyl moc akční. Aspoň však dodržely tradici Clash of the Stars a Uhlířka několikrát v zápase Angie stáhla podprsenku. Navazují tak na xHolakys a Silvii Dellai. Upřímně jsem zvědavej, kdo se toho ujme na příštím „galavečeru“.

Grznár vs. Dynamic

Filip přišel klasicky nadupanej. Zápas mi popravdě nepřišel ani extra zajímavej. Grznár si došel pro vítězství a já si šel spokojeně pro řízky. To jsem ale nevěděl, co nás všechny čeká. Do klece na něj v převleku vběhnul Psychopat Bejr a udělal pořádný brikule. Bohužel mi komická scéna, jak Bejra security odvádí z klece a on se vší silou drží židle, utekla, ty se na ni ale můžeš stejně jako já kouknout na videu.

Dellai vs. Habibi

Silvia Dellai si prostě nedá pokoj. Minule prohrála na body proti xHolakys, a tak si chtěla zřejmě zlepšit chuť na Habibi. Ta na ní ale naskočila ve velkým stylu a Silvia se vzdala. Samozřejmě se to neobešlo bez dramatické scény, kdy po soupeřce hodila chrániče na zuby. No, prostě paráda.

Sensey vs. Fayne

Poslední dva zápasy byly takový menší vysvobození. Šlo vidět, že aktéři se na to úplně nevykašlali, a na rozdíl od předešlých klání se na to dalo aspoň nějak koukat. Tady to dlouhou dobu vypadalo, že taťka Fayne Senseye umlátí. Ten však zničehonic vstal z mrtvých a vítězství urval na svoji stranu.

Datel vs. Freescoot

Poslední zápas večera byl střet dvou YouTuberů mého dětství. Desetiletej Kuba ve mně si tak trochu zaplakal nad tím, co se s klukama, který hráli Shakes and Fidget a jezdili na koloběžce, stalo, ale pak šel sledovat tuhle řežbu. Nakonec to jako minule utáhl na body Datel. Hodil si krásnej proslov, který už tentokrát nebyl ze země, takže nebyl tolik dojemný. I tak mluvil jako budoucí prezident a jenom chybělo, aby požádal Báru o ruku. Po ukončení zápasu se celou halou rozléhalo skandování „Datel je čůrák, Datel je čůrák…“, ale z toho si nejspíš Marek nic moc nedělá.

Potom do klece vlezl Danny z TvTwixx, kterýho nenapadlo nic lepšího než vyzvat Freescoota. Nechci takhle dopředu nic předpovídat, ale podle toho, co Danny předvedl minule – lehl si na zem a po 40 sekundách to odklepal, dostane od Freescoota neskutečnou nakládačku. A na to se strašně moc těším!

Koleso vs. Kril

Tenhle zápas sice nebyl poslední v pořadí, ale jak se říká – to nejlepší na konec. Už když jsme přišli, potkali jsme ve dveřích Kolesa, který si celou dobu před zápasem s sebou nosil plastový kelímek s pitím. Nejdřív jsem si říkal, že je pěkné, že dodržuje před zápasem pitný režim a nepodceňuje přípravu. Po chvíli jsem se ale dozvěděl, že v kelímku má cuba libre a před zápasem vypil tak nejmíň tři. Za to mu patří úcta, že do klece vůbec nastoupil.

Foto se šampionem

Lukáš Kril nám v předzápasovém rozhovoru prozradil, že přípravě na utkání věnoval celý jeden den.  „Vysměju se všem, co mi nevěřili, do ksichtu,“ dodal. Zpětně možná Lukáš hodnotí své rozhodnutí o přípravě jinak.

Foto s poraženým

Nakonec to bylo ale dost vyrovnaný utkání. Lukáš Anakonda" Kril, kterej nastoupil bez brejlí, takže dle mýho nemohl vidět vůbec nic, dost dobře uhýbal Kolesovým pokusům o zásah. Zpátky však nedokázal zasadit skoro žádnou ránu. Tímto uhýbáním se ve finále tak moc vyčerpal, že utkání neudýchal a předčasně ho ukončil.

V tu chvíli přišla asi nejdojemnější chvíle večera. Na Kolesovi bylo vidět, jak neskutečně pyšný na sebe je. Po konci zápasu měl asi ještě 15 minut uslzený oči a fakt upřímně děkoval všem, co ho podporovali. Lukáš Kril naopak po prohře záhadně zmizel a po zbytek večera už jsem ho nezahlídnul.

V pozápasovém rozhovoru Koleso sdělil, že nečekal takový hype vůči jeho osobě a že všem moc děkuje. „Jste sračky,“ vzkázal stručně všem, co mu nevěřili. Překvapivě i když Koleso vyhrál, požaduje odvetu proti Lukáši Krilovi. „V kleci mě uvidíte ještě jednou, chci Krilovi dokázat, že jsem nejlepší,“ dodal nebojácně držitel titulu šampiona v polštářových bitvách.

Koleso má ale štěstí. Lukáš Kril se den po zápase vyjádřil na stories na svém Instagramu. „Omlouvám se všem, co jsem zklamal, soupeře jsem podcenil. Musím omezit trávu a chlast. S Kolesem chci odvetu,“ sdělil fanouškům a pár hodin poté přidal na story, jak hulí trávu.

Kril se snaží svoji prohru aspoň utěšit penězi. Na Instagramu již nabízí k prodeji dres, kraťasy i samotný pohár z Clash of the Stars. V jednom ze stories dokonce nabízel, že za menší poplatek dokáže domluvit zápas v Clash of the Stars proti jeho osobě. Těžko říct, co je na tom pravdy, ale dres je aktuálně za 150 korun, kraťasy za 100. Pokud si tohle vše koupíte v balíčku s brikulema, vejdete se hezky pod 400,-. Ale bacha, pouze dnes!