Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hon na terminátora. Ukončím tě v prvním kole, vzkazuje vyzyvatel šampionovi

OKTAGON poprvé zavítá do Brněnské Winning Group Arény. Turnaj s číslovkou 35 završí první titulová obhajoba Patrika Kincla. Vyzyvatel Alex Lohoré slibuje ukončení v prvním kole. Bitvě o pás šampiona předchází očekávaný souboj Karol Ryšavý vs. František Fodor.

Hon na terminátora

Fanoušky odhlasované krycí jméno pro titulový zápas Kincl vs. Lohoré. Vítěz tohoto zápasu se pravděpodobně utká v odvetě s Karlosem „Terminátorem“ Vémolou, který oba soupeře v minulosti porazil.

Patrik „Inspektor“ Kincl za svoji kariéru prošel několika zahraničními organizacemi. V prestižní polské KSW vstoupil i do boje o pás šampiona, kde však neuspěl. Na turnaji OKTAGON 31 porazil na body slovenského bijce Samuela „Piráta“ Krištofiče, za což si vysloužil titul ve střední váze do 84 kilogramů. Dnes vstupuje do své první obhajoby. Jeho vyzyvatelem je francouzský zápasník, držící pozici #92. pozici v žebříčku TOP 100 světových bojovníků ve střední váze.

Alex „Da Killa Kid“ Lohoré je československým fanouškům již známý. Lohoré přišel do OKTAGONu pro pás šampiona, v prvním pokusu o jeho získání však selhal, na turnaji OKTAGON 20 byl poražen Karlosem Vémolou na body. Dnes se v organizaci představí již popáté, momentálně je na vlně dvou vítězství v řadě a znovu se pokusí získat titul šampiona ve střední váze.

Ukončím tě do konce prvního kola. A to tím nejbrutálnějším způsobem!
vzkázal Alex Lohoré momentálnímu šampionovi Patriku Kinclovi

Ryšavý vs. Fodor

Odložený a velmi očekávaný slovenský souboj je konečně tady. V hlavním předzápase celého večera se představí trojka v žebříčku lehké váhy Karol „Bomby“ Ryšavý. Do modrého rohu nastoupí František Fodor, který je na jedenáctém místě v žebříčku.

Ryšavý je šampionem třetí série OKTAGON výzvy. Na zápas proti Fodorovi se připravuje jako vždy v Trnavském Spartakus Fight Gymu pod trenérem Attilou Véghem. Ve svém posledním zápase na turnaji OKTAGON PRIME 5 knockoutoval ve třetím kole íránského bojovníka Ebrahima Hosseinpoura kolenem. Něco podobného plánuje udělat i svému krajanovi v dnešním souboji.

Fodor na rozdíl od soupeře odcházel z posledního souboje jako poražený. Na turnaji OKTAGON PRIME 4 mu ve druhém kole ukončil Matouš Kohout sérii tří vítězství v řadě knockoutem. Výhra nad Ryšavým by ho výrazně posunula v žebříčku lehké váhy, u sázkových kanceláří je však outsiderem.

V Pardubicích to nevyšlo, všechno je v pořádku, kromě bolavého srdce. Cesta pokračuje dál, teď na sobě jdu pracovat!
František Fodor

Doufám, že ti můj článek přiblížil turnaj OKTAGON 35, a vidíme se ve Winning Group Aréně v Brně!

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.