Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Procházka uchvátil Brno. Kincl obhájil titul za necelé dvě minuty a projekt Kdo Přežije? skončil technickým KO

OKTAGON 35 je za námi. Debutová výprava do Brňenské Winning Group Areny dopadla na jedničku. Patrik Kincl obhájil titul šampiona ve střední váze. Francouzského vyzyvatele Alexe Lohorého ubil za necelé dvě minuty. Finále projektu Kdo Přežije? zakončila Adamova zběsilá salva tvrdých úderů, zápas ukončil rozhodčí poté, co se Nathan přestával bránit. Třešničkou na dortu byl příchod Jiřího Procházky společně s pásem světového šampiona polotěžké váhy UFC.

Vítězství jak Brno! Kincl zdemoloval francouzského vyzyvatele a obhájil tak titul šampiona

Většina fanoušků měla o titulové bitvě ve střední váze jasnou představu. Pětikolové válení tzv. „na jistotu“ a ukořistění pásu šampiona tou nejbezpečnější cestou. Patrik Kincl však celou Winning Group Arenu v Brně velmi mile překvapil. Divákům ukázal, že dokáže být dominantní i v postoji, a Alexe Lohorého doslova ubil hned v prvním kole. Za technické KO těsně před druhou minutou úvodního kola si vysloužil bonus za výkon večera v hodnotě 50 000 Kč.

Kincl předvedl v hlavním zápase turnaje OKTAGON 35 prakticky bezchybný výkon, kterým potvrdil, proč patří na samotný vrchol střední váhy této organizace. Souboj s Francouzem Lohorém mu zkrátka sedl a soupeře doslova nepustil do zápasu. Z dvaceti pěti vyslaných úderů trefil protivníka čtyřiadvacetkrát. Vyzyvatel trefil šampiona pouze jednou.

Kromě opasku šampiona si zajistil také vstupenku do odvetného zápasu s nechvalně známým Karlosem Vémolou, který sledoval dominantní výkon konkurenta z hlediště. Po vyhlášení vítěze se vydal „pogratulovat“ svému rivalovi. Šampion střední váhy si však nepřál, aby Terminátor promlouval v kleci.

Nechci si tuhle výhru, pro kterou jsem se nadřel, kazit touto osobou. Není to o něm. Dneska je to o mně, o Alexovi a o všech klucích, co tady zápasili.
Patrik Kincl

Vémola však Kinclovo přání nerespektoval a vtrhl do klece. V doprovdu hlasitého bučení sebral promotérovi organizace Ondřeji Novotnému mikrofon a spustil svůj monolog.

Serem na Patrika Kincla, co je komu po tom, co si nepřál. Já mu gratuluju k tomu dnešnímu vítězství, byl to neuvěřitelný výkon, ale užij si ten pás do konce roku. Protože na konci roku ho budu mít zpátky jakože se Terminátor jmenuju!
Karlos Vémola

Z nástupu Jiřího Procházky naskakovala husí kůže

V moment, kdy fanoušci v téměř vyprodané Winning Group Areně spatřili, kdo kráčí směrem ke kleci, nastalo ticho. Po krátkém „je to opravdu on?!“ hala málem spadla. Aby taky ne. Promotéři organizace vytáhli eso z rukávu a v Brně vstoupil do středu oktagonu Jiří Procházka i s pásem světového šampiona v polotěžké váze UFC. Nečekaný okamžik byl to „něco navíc“ a atmosféra se dala krájet. Vítej doma, šampione!

Projekt Kdo Přežije? skončil technickým knockoutem. Adam zvítězil již v prvním kole

Velké finále desetidílné show v čele s Nathanem Dzabou a Adama RaiteremSurvivor Česko & Slovensko je za námi. Adam na nic nečekal a do Nathana se od zaznění gongu pustil naplno, přičemž hned první kombinace několika dobrých úderů padla přesně a Nathanem lehce otřásla. Soupeř úvodní tlak ustál a během pár okamžiků to Adamovi vrátil v podobě kolena na spodek. Po atraktivním úvodu se zápas přenesl na zem, kde se Adam urval ze řetězu a soupeře bil, dokud rozhodčí zápas neukončil. Otřesený Nathan se totiž přestával bránit a zdraví obou účastníků bylo přednější než divácky atraktivní show protahovat.