Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Kim Kardashian a Pete Davidson se po 9 měsících rozešli, ví se i důvody

Kim Kardashian a Pete Davidson se po 9 měsících chození rozešli. Podle zdrojů z jejich okolí bylo důvodů hned několik a ani jeden nebyl Kanye. 👇

Dvojice ukončila svůj vztah začátkem tohoto týdne. „Kim a Pete se rozhodli být jen přáteli, rozešli se v dobrém,“ řekl Page Six, zdroj blízký klanu Kardashian.

„Chovají k sobě stále hodně lásky a respektu, ale zjistili, že kvůli velké vzdálenosti a náročnému pracovnímu rozvrhu je pro ně těžké si udržet vztah,“ dodal zdroj.

Dalším důvodem má prý být ale i to, že mezi Kim a Petem je velký věkový rozdíl, dělí je od sebe 13 let. Kim se během posledních měsíců několikrát dostala do sporů se svým bývalým manželem Kanye Westem, který několikrát Petovi i vyhrožoval, s rozchodem ale nyní prý nemá nic společného.

Vztah Kardashian a Davidsona začal poté, co se seznámili při jejím hostování na SNL na začátku minulého října.

Podle Kim K. ženy nechtějí pracovat. "Pracovala jsem tvrdě a sotva přežila," tvrdí bývalá zaměstnankyně

by @yanhoechka

Pete se dokonce objevil i v první sérii nové reality show The Kardashians, která navazuje na Keeping Up with the Kardashians. No, objevil, byl tam slyšet pouze jeho hlas při telefonování s Kim. Je tak ale možné, že se o jejich vztahu více dozvíme v další sérii.

Podle TMZ má Pete navíc vytetovány iniciály dětí, které má Kim s Kanyem. Vypadá to tak, že Pete posunul couple matching tattoos na jinou úroveň.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.