Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Khaby Lame: nejsledovanější TikToker

Charli D'Amelio je dnešním dnem svržena z trůnu nejsledovanějšího TikTokera. Svoji zásluhu na tom má senegalsko-italský mladík Khabane „Khaby” Lame. Jaká byla jeho cesta na vrchol?

Dvaadvacetiletý Khabane pracoval do začátku koronaviru v továrně na severu Itálie, kvůli pandemii byl ale ze své práce propuštěn. Začal si tak točit videa na TikTok pro zábavu. Svoje první video nahrál 15. března 2020, o dva roky později se stal s 142,4 miliony sledujících nejsledovanějším TikTokerem na platformě.

Svůj obsah ze začátku postavil na vtipných videích, kde si dělal srandu z lidí, kteří prováděli jednoduché věci příliš složitě, a pod #learnfromkhaby rozjel vlnu úspěšných videí, která ho vystřelila mezi ty největší jména na TikToku.

Tohle vše dokázal bez vydání jediné hlásky. Používá mimiku, rázně gestikuluje, a jak sám říká, jeho jazyku díky tomu rozumí opravdu každý. Možná i to je jeden ze základů jeho úspěchu.

Za poslední dva roky si dokázal vybudovat skvělou komunitu, která ho v posledních měsících tlačila všemi silami na první místo v počtu sledujících. #KhabyToNumberOnese stal rychle populárním.

V květnu vyhrál ocenění Idol roku na ABOUT YOU Awards 2022. Chlubit se také může spoluprací se značkou Hugo Boss. Z dělníka se tak během dvou let stal milionářem bez jediného slova.

Pojď se kouknout na Khabyho nejlepší videa!