Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Kendall Jenner kopíruje tiktokerku Jaci Marie Smith?!

Jak se z nevinného vtipu jedné tiktokerky stala konspirační teorie o tom, že ji Kendall kopíruje. Možné vysvětlení situace se dozvíš níže!

Možná už na tebe ve FYP vyskočila zrzavá Jaci, která si dělá se svými fanoušky srandu z toho, že ji kopíruje samotná Kendall Jenner.

Postupně ale náhod začalo přibývat a fanoušci vymysleli konspirační teorii, že to, co byl původně vtip, nemusí být daleko od pravdy a teorie se začala šířit i v médiích.

Jak to celé začalo?

První věc, která Jaci a Kendall spojuje, jsou zrzavé vlasy. Jaci si je obarvila na zrzavo těsně před tím, než se jela podívat na basketballový zápas, kde hrál i Devin Booker – přítel Kendall.

Jaci se tam během pauzy objevila na velké obrazovce, a když později zjistila, že se Kendall také obarvila, udělala TikTok, kde vtipkovala, že se Kendall na zápase inspirovala jejím hot lookem.😂👩‍🦰

Dalším kouskem do skládačky je Jacina fotka v zelených cargo pants a bílém topu. Chvíli na to totiž Kendall sdílela fotku v totožném outfitu. Každopádně podobné fity jsou aktuálně prostě trendy…

Situace se ale malinko vyostřila potom, co Jaci postnula fotku v plavkách. Po nějaké době dala Kendall na IG skoro totožnou fotku ve photo dumpu, a když tuhle náhodu Jaci přesdílela na svých stories, Kendall příspěvek smazala a nahrála sekvenci fotek znovu, ale bez této konkrétní fotky.

V tenhle moment už to přestala být sranda a začaly se dít divnější věci. 😂👇

Korunu celé teorii dal moment, kdy Hailey Bieber (bestie Kendall) začala Jaci sledovat na TikToku, což znamená, že už se videa ke Kendall prostě musely dostat.

Celá situace má spoustu možných vysvětlení. Někteří si myslí, že Kendall viděla úplně prvotní video od Jaci a teď z toho má zábavu a schválně ji kopíruje. Jestli je tohle pravda, we love it, Kenny.😂

Taky je možné, že má Kendall svůj tým na socials a ti se jednoduše Jaciným kontentem inspirují nebo to takhle dělá sama Kendall.

No a také je možné, že jsou tyhle dvě prostě soulmates a přemýšlí stejně.😂

Jaký názor máš na celou situaci ty?