Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Kdo jsou nejvíce vyhledávané celebrity na Googlu v roce 2022?

Žebříček obsadil fackovací panák, kontroverzní soudní proces a britská královská rodina.

Letošní rok nebyla nouze o žhavé novinky ze světa celebrit. Od rozchodů přes kontroverzní soudní proces až po facku, která se stala virálním hitem. Všechny tyto události v každém z nás vyvolávaly zvědavost a podněcovaly nás k tomu, abychom si vygooglovali gossip a podrobnosti.

Na čí jméno jsme ale od 1. ledna klikali nejčastěji? Na to se pokusil odpovědět nový průzkum provedený webem CelebTattler, který analyzoval údaje o vyhledávání na Googlu více než 150 celebrit a odhalil jména nejpopulárnějších hvězd v roce 2022.

Ready to spill some tea

Na prvních dvou místech žebříčku se s úctyhodným počtem 5 651 700, resp. 5 565 100 průměrných měsíčních vyhledávání umístili Amber Heard a Johnny Depp. To, co oba herce a bývalé manžele dostalo na vrchol, byl jistě rozruch spojený se soudní bitvou, při níž se několik měsíců střetávali u soudu, za doprovodu šokujících odhalení a šílených fanouškovských táborů, což byla podívaná tak bujará, že se pro mnohé z nás stala posedlostí. Vše vyvrcholilo v červnu tím, že Depp dostal od své ex 15 milionů dolarů. Hvězda Pirátů z Karibiku se dostala zpět do přízně Hollywoodu díky filmovým a hostujícím vystoupením, jako bylo to na poslední show Savage Fenty.

Jednou z nejvýznamnějších událostí roku bylo jistě úmrtí Alžběty II. Nejdéle sloužící britská panovnice zemřela v září ve věku 96 let po sedmi desetiletích na trůnu, což jí vyneslo v průměru 4 294 300 vyhledávání na Googlu každý měsíc. Neméně významným, alespoň pro fanoušky amerického fotbalu, byl odchod Toma Bradyho z NFL, který se s 4 061 900 kliknutími umístil na čtvrtém místě, což bylo částečně způsobeno jeho nedávným oznámením rozvodu s Gisele Bündchen. 

Dalším párem, který se definitivně rozešel, jsou Kim Kardashian a Pete Davidson na pátém a šestém místě (3 479 700 a 3 291 000). Ti dva spolu byli jen pár měsíců, dost dlouho na to, aby se spolu promenádovali na červeném koberci Met Gala, během něhož se Kim proměnila v novodobou Marilyn Monroe, a aby rozčílili Kanyeho Westa. Kim se nyní stále více soustředí na svou kariéru a se svou značkou Skims právě získala cenu za inovace udělovanou CFDA, zatímco Pete začal chodit s Emily Ratajkowski.

Aktuální události a zejména velmi čerstvé kontroverzní převzetí Twitteru vedly k tomu, že Elon Musk dosáhl celkového počtu 3 193 000 vyhledávání na Googlu za měsíc, zatímco facka Willa Smithe Chrisu Rockovi na oscarovém pódiu přinesla herci z filmu Muži v černém 3 155 900 vyhledávání, čímž se umístil na osmém místě v žebříčku. 

Girl boss Millie a Zendaya

Desítku nejpopulárnějších celebs roku 2022 uzavírají dvě mladé hollywoodské hvězdy, kterým se podařilo získat přízeň veřejnosti díky kombinaci talentu, zajímavých projektů a odvážného vzhledu. Na devátém místě se s 2 782 600 průměrnými měsíčními vyhledáváními umístila Millie Bobby Brown, oblíbená Eleven ze seriálu Stranger Things

Herečka, která před několika týdny prohlásila, že by si ráda zahrála Britney Spears v životopisném filmu, se dostala do centra pozornosti nejen díky nové sérii seriálu Netflixu, ale také díky své kosmetické značce Florence by Mills, lovestory se synem Jona Bon Joviho a předvedla řadu velmi odvážných outfitů, které jsou pro spoustu z nás až příliš sexy v porovnání s jejím věkem a čistou image, s níž se proslavila.

Desáté místo však patří Zendaye s 2 718 300 průměrnými měsíčními vyhledáváními. Rok 2022 se pro hvězdu seriálu Euphoria nesl ve znamení velkolepých rób a prvenství na cenách Emmy jako nejmladší herečka, která dvakrát zvítězila v kategorii nejlepší herečka v hlavní roli. 

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.