Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Kdo bude nový James Bond? Tohle jsou největší adepti na roli agenta 007

Horkým favoritem se stává Alfie z Emily v Paříži následovaný Aaronem Taylorem-Johnsonem z filmu Bullet Train. Kdo další je v hledáčku producentů bondovské ságy?

Od chvíle, kdy Daniel Craig oznámil, že navždy pověsí svůj smoking do skříně, odloží skleničku vodky s Martini (protřepat, nemíchat!) a nahradí ji vodkou Belvedere, začal závod o to, kdo bude příštím Jamesem Bondem. Přestože producentka série Barbara Broccoli loni v létě prohlásila, že zatím neexistuje žádný scénář a stále se snaží vymyslet, jak postavu vytvořenou Ianem Flemingem revolučně proměnit, na webu se už několik měsíců množí spekulace o tom, kdo si nového agenta 007 zahraje.

Pokud se příští film bude držet dějové linie filmu Není čas zemřít, tak je James Bond mrtvý a postava Nomi (Lashana Lynch) dočasně přijala identifikační číslo agenta 007. Uvidíme tedy na plátně v roli dvojité nuly i v budoucnu ženu? 

Odpověď je ne, alespoň prozatím. Broccoli a Michael Wilson, druhý producent, totiž mají jasno ve třech bodech: Příští špion ve službách Jeho Veličenstva bude muž, měl by ho hrát Angličan a měl by být dostatečně mladý na to, aby mohl v roli pokračovat alespoň dalších 15 let. 

Poslední kritérium vyřadilo ze seznamu britského herce Idrise Elbu. Ve svých padesáti letech totiž nemá chuť zůstat spjatý s touto franšízou více než deset let, a tak musel ustoupit mladším talentům.

Lamač srdcí z Paříže

Další v posledních dnech spekulují, že tím pravým by mohl být Lucien Laviscount, Alfie ze seriálu Emily v Paříži. Poté, co si získal miliony fanoušků jako okouzlující lamač dívčích srdcí v seriálu, který všichni tak rádi nenávidí, se zdá, že britský herec upoutal pozornost filmové producentky Barbary Broccoli. 

Podle anonymních zdrojů „Lucien splňuje všechny předpoklady. Je to velmi talentovaný herec, je nesmírně pohledný a za posledních 18 měsíců, co se přidal k Emily v Paříži, získal mnoho nových fanoušků. Producenti Bonda si ho už teď představují ve smokingu agenta 007.“ 

Zatímco ti, kterým se líbil v roli mladého britského bankéře, jenž se přestěhoval do Francie za prací, už sní o crossoverové scéně, v níž v určitém okamžiku nový Bond zavzpomíná na svůj život v Paříži, kdy chodil s nesnesitelnou Američankou, není ještě ani zdaleka vyhráno.

Lucien má totiž jeden menší vroubek. Tím je jeho účinkování v reality show Celebrity Big Brother, kde se objevil v roce 2011. Když vezmeme v potaz životopisy předchozích Bondů, mohl by tento fakt hrát v jeho neprospěch. Kdyby náhodou Lucien Laviscount vypadl ze hry, stále častěji se v posledních hodinách skloňuje ve všech pádech jméno Aarona Taylora-Johnsona jako potenciálního nástupce Daniela Craiga. Sázková kancelář William Hill dokonce uvádí, že Taylor-Johnson má šanci stát se příštím Jamesem Bondem v poměru 4:5. 

Jiné zdroje zase uvádí, že byl na castingu ve studiích Pinewood a schůzka s producenty dopadla dobře. Koneckonců má pro roli agenta 007 všechny předpoklady, o čemž publikum přesvědčil v nedávných filmech Bullet Train a Tenet

Kdo bude tedy příštím Jamesem Bondem? Nechme se překvapit. Totéž se v minulosti říkalo i o dalších hvězdách z neoficiálního seznamu možných kandidátů, na němž jsou mimo jiné Regé-Jean Page, okouzlující vévoda z Hastingsu v seriálu Bridgerton, Tom Holland, Henry Cavill, Tom Hardy nebo Paul Mescal.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.