Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Kde nakupují fashion girlies tohle léto?

Od elegantní klasiky přes korejské aesthetics až k lněným matching setům a plavkám. Kde sehnat kvalitní kousky na tohle léto?

1. MŪN

V Praze vznikla nová fashion značka MŪN, která s každým novým dropem pořádá nový pop-up (pokaždé na jiném místě s čerstvými kousky)! Platforma se soustředí na korejský styl, takže u ní najdeš spoustu vzdušných šatů a volných topů! A pokud nemůžeš dojet do Prahy, vybereš si i na jejich e-shopu.

2. COOSH

Pokud hledáš něco méně výstředního, s elegantním a nadčasovým vzhledem, určitě si vybereš na stránkách ukrajinské značky COOSH. Značka odesílá balíčky i mezinárodně a jejich letní šaty budou ve tvém šatníku rozhodně staple kousky!

3. F L Ø R E

Na výběr máme i z lokální výroby, a to od značky F L Ø R E, kde ti na zakázku ušijí kraťásky, látkové kalhoty, halenky a třeba i tašku na pláž! Tady si rozhodně vyberou všechny IT GIRLS!

Kam pro luxury second-hand kousky po Praze?

@annajermanov

4. HAND OVER

Pro všechny cool girls tu máme značku, která svůj sortiment popisuje jako „your ex’s stolen streetboxers“. Kraťásky, kalhoty i matching sety všeho druhu najdeš právě tady. Crazy potisky, flitry a barvy, co budou bavit celé léto!

5. MADU

Pokud hledáš příjemný matching set, jak do města, tak třeba i na pláž, nová česká značka založená influencerkou Alex Sedláčkovou přichází s kvalitními lněnými sety hned v několika barvách! Značku MADU najdeš i fyzicky k vyzkoušení ve Via Concept Store v Praze.

6. PLOVE

A pokud stále hledáš dokonale padnoucí plavky, mám tu pro tebe jeden tip na sustainable značku swimwear - PLOVE. Vyráběna je v Česku a pyšní se barevnými kousky, které jsou zábavné a nadčasové.

Další tipy na plavky najdeš tady!

Tipy na plavky: české značky

@klara_polankova
Další tipy, kam na letní nákupy: COS (na elevated basic kousky), sekáče (plno tipů najdeš v článku níže)!

Tipy na sekáče: Kde ulovíš ty nejlepší kousky?

@michaela__halova