Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Kde nakupovat oblečení do fitka?

Pěkné a pohodlné fity do fitka jsou super, nicméně najít značky, které jsou kvalitní, ale nedáš za ně několik tisíců, není snadné. Tenhle seznam by ti mohl pomoct.

Se sebevědomím ve fitku mi pomáhá, když se cítím a vypadám dobře v tom, co mám na sobě. Je jedno, jestli máš rád/a sety, oversized věci, uplé, krátké, dlouhé, cokoliv. Tyhle značky pomůžou i tobě cítit se skvěle.


Tuhle značku stojí za to znát, je totiž vyráběna na Slovensku. Jejich signature barva je šedá, ale najdeš u nich pestrou škálu barev a vysokou kvalitu materiálu. Tahle značka prohlašuje, že jejich věci jsou skvělé jak do fitka, tak na volný čas. Ve fitkách si jí všímám více a více. Mám od nich pár kousků a opravdu si je nemohu vynachválit.

Okey, we all know GymShark, ale tahle značka si také zaslouží tvou pozornost. Dělají hodně podobné věci, které jsou velice kvalitní. Výběr mají fakt široký a dodávají z Velké Británie, takže doba doručení je kolem 3 až 5 dní.

Známá a oblíbená značka nejen sportovního oblečení, ale i vybavení a doplňků. GymBeam má oblečení jak do fitka a na sport, tak na volný čas, a dokonce u nich najdeš i spodní prádlo. Mají velký výběr střihů i barev.

Od Vilgain mám několik produktů už skoro rok a vypadají pořád jako nové, drží tvar, žadné cuckování a jsou z pevného materiálu, který vydrží velkou zátěž. Za jejich legíny bych položila život. Barevné spektrum se nachází na minimalistické a spíše neutrální škále, ale i tak si vybereš.

Další známější firma u nás, která kromě přípravků a doplňků na cvičení nabízí také oblečení. Díky určité tradici u nich najdeš velký výběr oblečení, především pokud máš rád/a živější barvy.