Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Kam v Praze do letního kina

Už tě nebaví Netflix a zároveň nechceš být v létě zavřený*á v klasickém kině? Zajdi s kámošstvem do nějakého letňáku v Praze!

Letí kina bývají otevřená od června do září, takže máš celé léto spoustu času si užít teplé cozy večery v nějakém z pražských venkovních kin. Tak ber deku, snacks a pití a vyraž na filmík pod širým nebem.

Cross Club

V Holešovicích můžeš zajít rovnou na několik míst a jedno z nejprofláknutějších je letní kino v Crossu. Promítají každou středu od 21:30 a za vstupenku dáš krásných 100 korun. Sezóna začala 5. června tradičním filmem Samotáři a celý program najdeš na jejich Facebooku.

Holešovická tržnice

Každou středu můžeš zajít i k hale 22 do Holešovické tržnice, kde se promítá u Food Truck pointu. Kromě filmů tě tak čeká i porce super jídla a drinků, navíc je v tržnici program i další dny - úterky a čtvrtky patří DJs. Program najdeš tady.

Meet Factory

Meet Factory pořádá už 12. ročník letního promítání, tentokrát s názvem Save the World. Filmy na tebe čekají opět každou středu večer a shlédnout je můžeš úplně zdarma. Víc informací najdeš na webu.

Pivovar Spojovna

Na pivko a české filmy zajdi do Spojovny, kde je stejně jako Meet Factory promítání zdarma. Čekají na tebe klasiky jako Discopříběh nebo novější hity, jako je úspěšná Mimořádná událost. Program najdeš tady.

Pragovka

Zdarma je i letní kino na Pragovce, kam si na nejrůznější filmy skoč každé úterý. Uvidíš tam třeba Zónu zájmu nebo Anatomii pádu. Celý program si prohlédni na Facebooku.

Kinobus 

Jestli od letního kina čekáš něco víc, nenech si ujít cestující Kinobus, který s 22 filmy objede 11 lokací během 44 dnů. Promítání je vždy od pondělí do čtvrtka, je úplně zdarma a kapacita je navíc neomezená. Víc najdeš tady.

Zdroj: FB

Zahrada

Last but not least je letní kino Zahrada, kam tě vstup vyjde na 140 korun. Výhodou je, že se promítá, i když do kina dorazí málo lidí - minimum je pět - a nezkazí to ani špatné počasí, jelikož se případně promítá v sále. Víc na webu.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.