Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Kam se v Praze vydat na Valentýna?

Valentýn je za dveřmi, a zamilované páry proto jistě přemýšlí, kam vzít svoji drahou polovičku. Přinášíme ti originální tipy na to, kam se s partnerem můžete vydat v Praze za každého počasí.

Chceš vzít svého partnera na nějaké speciální místo, ale došly ti nápady? To vůbec nevadí! Inspiruj se našimi tipy a užij si krásný 14. únor.

Světla vyprávějí

Navštiv světelný park u Podolského nábřeží. Je plný světýlek, dekorací a unikátní výzdoby. Nasaješ zde skvělou romantickou atmosféru a k celému zážitku si můžeš přikoupit i plavbu lodí po Vltavě. Místo je také velmi Instagram friendly. Vstupenky pro studenty vyjdou na 200 Kč, pro ostatní na 250 Kč. Plavbu lodí pak zakoupíš za 250 Kč pro studenty a za 300 Kč pro všechny ostatní.

IG: @svetlavypraveji

The Pop Up!

The Pop Up! na tebe nejspíše vyskočil na TikToku. Jedná se o interaktivní výstavu, na které se nikdo nebude nudit. V podniku si můžeš s partnerem skočit do balónků nebo si vyfotit super fotky na Instagram. Na výstavu je navíc vždy pouštěno pouze malé množství lidí, a tak se nemusíš bát, že by vás někdo rušil. Je proto lepší si vstupenky předem zarezervovat zde. Vstupenka stojí 195 Kč pro lidi do osmnácti let a 245 Kč pro lidi nad osmnáct. Cena při koupi na místě je pak o padesát korun dražší. Místo najdeš na Dvoreckém náměstí v Podolí.

IG: @thepopup.cz

Glass Bar v Tančícím domě

Na střeše Tančícího domu se nachází Glass Bar, který nabízí úžasné výhledy na celou Prahu. Nejlepší je ho navštívit za tmy. Ceny drinků zde sice nejsou nejpříznivější, ale na Slevomatu momentálně nalezneš vstup pro dva pouze za 100 Kč a slevu 20 % na útratu. Za ten výhled to určitě stojí!

IG: @glassbar.dancinghouse

Na skleničku

Pokud máte s partnerem rádi víno, ale nechcete příliš utrácet, tento podnik pro vás bude to pravé ořechové. Jedná se totiž o all you can drink podnik. Za osobu zde zaplatíš okolo 400 Kč a s drahou polovičkou pak můžete degustovat vína, jak dlouho jen budete chtít. Podnik se nachází v Jindřišské ulici vedle Václavského náměstí.

IG: @darikomogzauri

Lumia Exhibition

Máš rád umění a výstavy? Pak navštiv Lumia Exhibition! Výstava propojuje současná umělecká díla a audiovizuální techniku. Na místě je vše zobrazeno pomocí 3D projekce, videomappingu, LED mappingu nebo interaktivní videoprojekce. Výstava se nachází v Celetné ulici a vstupenka pro studenty vyjde na 220 Kč, pro dospělé pak na 280 Kč.

IG: @lumia.gallery.prague

Máš nějaké super nápady, kam vyrazit na Valentýna? Poděl se s námi!